CS:GO VAC yeme riski

MertDemirTR

Hectopat
Dün arkadaşlarımla rekabetci maça girdik arkadaşım seçkin değil 2 defa üst üste hile geldi biz de deliye döndük hile açmaya karar verdik arkadaşım hileyi basit eğlencede açtı ama ben hileyi botlarla karşı denedim denerken de VAC oturumunuzu doğrulayamadı hatası aldım ve oyundan çıkıp hileyi sildim onun üstüne 2-3 defa gene rekabetci girdik bir şey olmadı, ne atma ne de hata ama gece arkadaşım VAC yemiş ben yemedim onun korkusuyla bilgisayara format attım herhangi bir report durumunda VAC yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın Online mod da yani Basit Eğlence modun da hile açtığı için VAC ban yemiş. Ama sen botlara karşı açtığın için bir şey olmayacak diye tahmin ediyorum. Lütfen hile açma. 2 defa üst üste hile geldi diye hile açmak hiç hoş değil.

Arkadaşın Online mod da yani Basit Eğlence modun da hile açtığı için VAC ban yemiş. Ama sen botlara karşı açtığın için bir şey olmayacak diye tahmin ediyorum. Lütfen hile açma. 2 defa üst üste hile geldi diye hile açmak hiç hoş değil.
haklısın ama kanser ettiler 15 6 dan maç kaybediyorum zaten format attım
Inşallah sende VAC yersin. Oyundan soğuttunuz.
4 5 defa hile gelsin supreme'den novaya keleşle düş açmazsan birşey bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı