CS:GO ve diğer oyunlarda çözünürlük sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

FarukBaban

Kilopat
Daha fazla  
Çözünürlüğü CS'de 1024x768'e almak istediğimde ekranın içinde küçülerek siyah çerçeve arasında kalıyor oyun. Elimde RX 590 var. Driverini kurdum ama yine de ayarlardan bulamadım uygun şeyi. Ayrıca Catalyst Control'deki ''Ölçekleme seçenekleri'' bir işe yaramıyor.

Çözünürlüğü CS'de 1024x768'e almak istediğimde ekranın içinde küçülerek siyah çerçeve arasında kalıyor oyun. Elimde RX 590 var. Driverini kurdum ama yine de ayarlardan bulamadım uygun şeyi. Ayrıca Catalyst Control'deki ''Ölçekleme seçenekleri'' bir işe yaramıyor.
1576694057039.png

Ben buradan yapıyordum o ayarı.

Dosya Ekleri

• Adsızf.png
    Adsızf.png
    95,9 KB · Görüntüleme: 26
hocam bu hangi sürüm ya, bendeki ile alakası yok ve ben bulamıyorum bu sekemeyi.

Bulamadım sekmeyi bendeki farklı galiba.
Ekrandan değil oyun kısmından giriyorsunuz. Oradan Profil Ayarlarına.
hocam bu hangi sürüm ya, bendeki ile alakası yok ve ben bulamıyorum bu sekemeyi.

Bulamadım sekmeyi bendeki farklı galiba.

Ben laptop kullanıcısıyım. Ondan olabilir mi acaba. Bende merak ettim. :D

Laptop üzerinden harici monitör mu kullanıyorsun? Monitorde menu tuşu vardır orada ki menuden karıştıracaksın yazılımla değil.

Laptop nereden çıktı :D Laptop kullanmıyorum masaüstü, normal monitörü kurcaladım ama bulamadım. Monitör eski zaten biraz. Yoktur büyük ihtimalle.
Ekrandan değil oyun kısmından giriyorsunuz. Oradan Profil Ayarlarına.

hocam bir şeyler yaptım ve düzelir gibi şu anda ama oyunda sıkıntı var. Oyuna giriyorum, ekran geliyor, ayarlara giriyiyorum ve görüntü donuyor. Klavye fare çalışıyor. Sesle geliyor ama görüntü donuk. Alt+ tab attığımda geri girdiğimde yine ilk 3-4 saniye düzeliyor ve tekrar gidiyor. Çözüm ne olabilir acaba ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı