Tasarım nasıl?

woja

Femtopat
Daha fazla  
Tasarım bu. Ne eksik ne yanlış belirtin.

nike tasarım.png2.png

Hazır template kullanmadım hepsini ben yaptım.

Tasarımı beğendim güzel aslında ancak ürünü daha çok ön planda tutun verdiğiniz parlama efekti çok patlamış göz alıyor ürünü daha sade ve gerçeğe yakın göstermeye çalışın manipülasyon yapmayın üzerinde. Nike logosu da tabanın alt kısımlarında daha hoş durabilir since 1971 ile taban arasında yani.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler daha yeni başladığımdan dolayı ufak tefek hatalar olabilir.

Rica ederim hocam tasarım güzel beğendim. Tabii ki de hatalar olur. Fikir olması açısından benzer çalışmalar olan bir link bırakıyorum göz atarsınız.

Tasarım bu. Ne eksik ne yanlış belirtin.

Eki Görüntüle 2203779

Hazır template kullanmadım hepsini ben yaptım.
Ben tasarımcı değilim ama belki yararı olur diye yorum yapıyorum, gözüm yazıya odaklanıyor. Ve yazı gözümü yoruyor, filmlerde hani birinin gözü kararınca goruntu gidip gelir ya. Öyle rahatsız edici buldum. Emeğinize sağlık .

1) Arkası fazla parlak uzaktan ayakkabı tam gözükmüyor.
2) Aynı şekilde NİKE yazısıda arka arkaya kopyaladığınız kısımda fazla beyaz olduğu için yazı da tam net gözükmüyor.
3) Aırforce ve Sınce1971 yazısında kullandığınız tırnaklı fontlar yerine Gotham veya Helvetica gibi sade bir font kullanabilirsiniz.
4) Sağ üstteki siyah nike logosunu ayakkabının arkasına alabilirsiniz.
5) Sağ alttaki Designed by yazısını ortalayıp daha ince bir font ile değiştirebilirsiniz, yazıdan da 2 tane olmasına gerek yok.

Fikirler için Dribble gerçekten çok iyi bir site.

Yeni konular

Geri
Yukarı