CS:GO ve Valorant için 60 FPS sistem toplama

Önerebileceğim en ucuz hazır sistemler:

Kötüden iyiye doğru.

Önerebileceğim en ucuz hazır sistemler:

Kötüden iyiye doğru.

Teknobiyotik'deki PSU'lar ve anakart beni biraz düşündürüyor.
O zaman parça değiştirmeniz gerekecek gibi gözüküyor. Daha düşük APU GPU'lar ileride fazla işinizi görmeyebilir diye düşünüyorum.

Parça değiştirdiğimde 3 bin TL oluyor o bilgisayar hocam.

Dostum şimdi ben de eski anakart ve işlemcileri pek iyi bilmiyorum. CS ve Valorant'ta hangisi en iyi performansı verir, uygun olur bilmiyorum. Bu yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ekran kartı olarak da GTX 560, 730, 950, 960 2 GB, 1030 gibi kartlara bakmanı öneririm. Direkt Sahibinden'e gir, fiyatı maksimum 750 falan yap, Nvidia yaz ara.
Şu video da yardımcı olabilir diye bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
A320M hangisi hocam Gigabyte mı MSI mı yoksa başka mı?
B450M S2H olabilir indirimde 400'e düşüyor ve iyi anakart, 50-100 TL fazla verip B450M S2H alabilirsin.
Ryzen 3 1200 bende de var şu an. 2. Elde 400 liraya bulabilirsin. Güzel işlemci. Ekran kartım gelse CS'de vs. FPS'lere bakardım. Hatırladığım kadarıyla min 100, ortalama 150 FPS alıyordum. Tabi bu FPS'i alırken ekran kartım 6700 XT idi, ama CS:GO daha çok işlemci istiyor. Düzgün bir kartla aynı FPS'leri alırsın.

Dostum şimdi ben de eski anakart ve işlemcileri pek iyi bilmiyorum. CS ve Valorant'ta hangisi en iyi performansı verir, uygun olur bilmiyorum. Bu yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ekran kartı olarak da GTX 560, 730, 950, 960 2 GB, 1030 gibi kartlara bakmanı öneririm. Direkt Sahibinden'e gir, fiyatı maksimum 750 falan yap, NVIDIA yaz ara.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam sistem DDR3 (videodaki) ben şu anlık 50-60 belki 70 FPS'lerde gezsin istiyorum daha sonra geliştireceğim o yüzden DDR4 olmasi önemli.
Dostum şimdi ben de eski anakart ve işlemcileri pek iyi bilmiyorum. CS ve Valorant'ta hangisi en iyi performansı verir, uygun olur bilmiyorum. Bu yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ekran kartı olarak da GTX 560, 730, 950, 960 2 GB, 1030 gibi kartlara bakmanı öneririm. Direkt Sahibinden'e gir, fiyatı maksimum 750 falan yap, NVIDIA yaz ara.

B450M S2H olabilir indirimde 400'e düşüyor ve iyi anakart, 50-100 TL fazla verip B450M S2H alabilirsin.
Ryzen 3 1200 bende de var şu an. 2. elde 400 liraya bulabilirsin. Güzel işlemci. Ekran kartım gelse CS'de vs. FPS'lere bakardım. Hatırladığım kadarıylamin 100, ortalama 150 FPS alıyordum. Tabi bu FPS'i alırken ekran kartım 6700 XT idi, ama CS:GO daha çok işlemci istiyor. Düzgün bir kartla aynı FPS'leri alırsın.

Anladım hocam bilgi için teşekkürler.

A320M hangisi hocam Gigabyte mı MSI mı yoksa başka mı?
Ak akçeye gir.

Sahibinden.com'a gir.

İtopya'ya gir.

Benim önerim;

Gtx 950 yada r9 380x (Sahibinden.com)

B450m (İtopya)

8 gb 3000 mhz ram (itopya) (2 tane al)

Power supply yaz ilk başta çıkana bak Sharkoon olması lazım. (Akakçe)

Zalman N5MF (Akakçe)

Amd ryzen 5 1600 Af (İtopya)

Yeni konular

Geri
Yukarı