CS:GO ve Valorant'ta ping olmamasına rağmen lag var

İşletim sistemi
Windows 10

Pc_ DeLiSi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kısaca soruma geçeyim. CS:GO olsun Valorant olsun vb. oyunlarda pingim gayet iyi 18 civarında ama oyunlarda lag var gibi karakterin teklemesi, takılmalar, sonradan tepkime oluyor. Bu sorun nedendir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası bende de oluyordu. Ülkemizdeki altyapı çalışmalarından veya modemden kaynaklanıyor olabilir.
Ülkemizdeki altyapı çalışmaları yani küçük yerleşim yerlerine daha iyi internet hizmeti verebilmek için sürekli bir çalışmalar var. (En azından benim için. Küçük bir kasabada oturuyorum.)
Bir diğer ise modem. Benim modem bildiğimiz cayır cayır yanıyordu bende değiştirdim ve artık öyle bir sorunum kalmadı. Eğer sen Uzaktan Willes Adaptörü ile internete bağlanıyorsan oda çok ısınabilir ve ani MS artışı yapar. Eğer imkanınız varsa Modemi kablo ile bilgisayarına bağlamanı öneririm. Eğer laptoptan oynuyorsan bir çözümüm yok tek çözüm modemin dibine kadar gitmen. 😀 Eğer yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Açıkçası bende de oluyordu. Ülkemizdeki altyapı çalışmalarından veya modemden kaynaklanıyor olabilir.
Ülkemizdeki altyapı çalışmaları yani küçük yerleşim yerlerine daha iyi internet hizmeti verebilmek için sürekli bir çalışmalar var. (En azından benim için. Küçük bir kasabada oturuyorum.)
Bir diğer ise modem. Benim modem bildiğimiz cayır cayır yanıyordu bende değiştirdim ve artık öyle bir sorunum kalmadı. Eğer sen uzaktan willes adaptörü ile internete bağlanıyorsan oda çok ısınabilir ve ani MS artışı yapar. Eğer imkanınız varsa modemi kablo ile bilgisayarına bağlamanı öneririm. Eğer laptoptan oynuyorsan bir çözümüm yok tek çözüm modemin dibine kadar gitmen. 😀 Eğer yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Teşekkürler zaten modem kablo ile bağlı PC'ye VDSL modem kullanıyorum aynı masada PC ile modem sunucularlamı ilgili acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı