Rust Ping Olmamasına Rağmen Lag Problemi

Penguinnni

Centipat
Öncelikle merhaba. Rust oynarken serverlerin pingleri düşük gözüküyor servere giriyorum normal olarak taş ve meşale veriyor meşaleyi yakmıyor, koşuyorum 5 dakika sonra geri atıyor, ağaç kırmaya çalışıyorum odunu 5 dakika sonra veriyor, evin kapılarını açamıyorum, v.b birsürü şey oluyor oyun içi ping değerimi ölçtüm 11 gözüküyor bunun sebebi nedir? (Modemim değişince böyle olmaya başladı Turkcell ise sadece modeminizi kapatıp açın diyor. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Rust oynarken serverlerin pingleri düşük gözüküyor servere giriyorum normal olarak taş ve meşale veriyor meşaleyi yakmıyor, koşuyorum 5 dakika sonra geri atıyor, ağaç kırmaya çalışıyorum odunu 5 dakika sonra veriyor, evin kapılarını açamıyorum, vb bir sürü şey oluyor oyun içi ping değerimi ölçtüm 11 gözüküyor bunun sebebi nedir? (Modemim değişince böyle olmaya başladı Turkcell ise sadece modeminizi kapatıp açın diyor. )

500 saatim var yaklaşık birkaç aydır oynuyorum böyle bir problemim yoktu ama aynısı bana da oldu, bu arada server fark etmiyor eu us, TR, ping yok FPS düşmesi yok ters giden herhangi bir şey yok, ama halen geri atıyor yaptıklarım bana 4-5 saniye sonra yansıyor, pingim 300-500 gibi oluyor, yardımcı olabilen varsa sevinirim.

500 saatim var yaklaşık birkaç aydır oynuyorum böyle bir problemim yoktu ama aynısı bana da oldu, bu arada server fark etmiyor eu us, TR, ping yok FPS düşmesi yok ters giden herhangi bir şey yok, ama halen geri atıyor yaptıklarım bana 4-5 saniye sonra yansıyor, pingim 300-500 gibi oluyor, yardımcı olabilen varsa sevinirim.
Biraz hortlattınız sanki. Konu sahibi de ölüme terk etmiş açtığı gün bırakmış.

Geri
Yukarı