CS:GO ve Valorant'ta yırtılmalar oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Önemli_değil0

Centipat
Daha fazla  
RAM
12 GB 800mhz
Ekran kartı
Intel HD graphics 4400
Anakart
Hewlett Packard 80C3
İşlemci
Intel core i3 4005U
Selam, bir sorunum var. Ben Valorant oynarken V-Sync açmadan ekranda yırtılmalar oluyor. Bu nedenle açmadan oynayamıyorum. Hep FPS'im sabitleniyor hem de biraz da olsa FPS düşüyor. Bir de CS:GO oynarken pencereli tam ekran modunda oynamak zorunda kalıyorum, tam ekrana geçtiğim zaman gine yırtılmalar oluyor V-Sync'i açmak zorunda kalıyorum. Pencereli tam ekranda oynarken açmama gerek kalmıyor ama bu sefer de tam ekranda oynadığım kadar yüksek oynayamıyorum bunun çözümü var mıdır varsa nasıldır?
Laptopum var detayları açıklamada(ekran laptop ekranı 60Hz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, bir sorunum var. Ben Valorant oynarken V-Sync açmadan ekranda yırtılmalar oluyor. Bu nedenle açmadan oynayamıyorum. Hep FPS'im sabitleniyor hem de biraz da olsa FPS düşüyor. Bir de CS:GO oynarken pencereli tam ekran modunda oynamak zorunda kalıyorum, tam ekrana geçtiğim zaman gine yırtılmalar oluyor V-Sync'i açmak zorunda kalıyorum. Pencereli tam ekranda oynarken açmama gerek kalmıyor ama bu sefer de tam ekranda oynadığım kadar yüksek oynayamıyorum bunun çözümü var mıdır varsa nasıldır?
Laptopum var detayları açıklamada(ekran laptop ekranı 60Hz)

Benim eski laptopumdada bu sorun vardı ama 1366x768 oynarken oluyordu 1360x768 oynayınca olmuyordu.

GPU MHz değerlerini geçiyor MSI Afterburner'den bakabilirsin. Ayrıca işlemcin 4. nesil.

Peki geçmemesi için ne yapmalıyım ya da yapsam performans daha da düşer mi ve bir de 4. nesilin eski olmasıyla mı alakalı diyorsun tam anlamadım.

Benim eski laptopumdada bu sorun vardı ama 1366x768 oynarken oluyordu 1360x768 oynayınca olmuyordu.

Ben de 4:3 oynuyordum bir denerim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı