CS:GO video kaydında sadece fragları nasıl alabilirim?

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, CS:GO'da fragmovie videoları hazırlarken 2 saatlik videodan tek tek Kill'leri çıkarmak uzun sürüyor. Bu yüzden oyun oynarken sadece kill aldığım yerleri kaydedebileceğim bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia experience de son 30 saniyeyi kaydedebildiğin bir özellik vardı tam bilmiyorum bende. Biraz araştırırsan o işini çözer gibi.

NVIDIA Experience de son 30 saniyeyi kaydedebildiğin bir özellik vardı tam bilmiyorum bende. Biraz araştırırsan o işini çözer gibi.

O aklıma gelmedi değil ama onun için de oyunu 1920x1080'e almam lazım ki tam ekran bir görüntü çıksın ayarlarımı da bozmak istemiyorum pek.

Merhaba, CS:GO'da fragmovie videoları hazırlarken 2 saatlik videodan tek tek Kill'leri çıkarmak uzun sürüyor. Bu yüzden oyun oynarken sadece kill aldığım yerleri kaydedebileceğim bir program var mı?

Evet bunu bende düşünmüştüm, demo ya da demoplayer gibi bir komut olması gerekiyor o olabilir umarım yanlış bilmiyorumdur. _.

Evet bunu bende düşünmüştüm, demo ya da demoplayer gibi bir komut olması gerekiyor o olabilir umarım yanlış bilmiyorumdur. _.

Oyun içinden demo kaydetmeye gerek yok zaten oyun kendisi alıyor maç kaydını Prime iseniz. Ama işte oradan gir güzel Killer'i al Premier da izleme ekranında sağ üstten kill aldığımda çıkan simgeye bakmak daha hızlı olacağını düşündümden yapmıyorum.

İndirdiginiz oyun kaydinda en iyi ve en kotu anlar diye cikiyor sanirim oradan sirasiyla oynatiyor. Başlatmadan önce olması lazım.

Screenshot_4.png

Geri
Yukarı