CS:GO vs. LoL

LoL Türkiye sunucusunda elmasım, West sunucusunda altınım. CS:GO'da Dmg'yim. LoL'ü kanser kitleden dolayı bıraktım çünkü iki sunucuda da kanser kitle mevcut. CS:GO'yu daha çok hile sebebiyle bıraktım. Artık sanki zevk alamıyorum hiçbir oyundan. Siz olsanız yine de hangisini oynardınız?
Lol'ün cins insanları yerine, CS:GO'daki hileleri tercih ederim. Bu arada ben CS:GO'yu bırakmıştım. Dayanamadım gene başladım ama hâlâ hile geliyor :(. Bu akşam rekabetçi gireyim dedim, karşı takımda birisi maç bitene kadar M4A1 ile herkese HS attı. Yoldaş gireyim dedim onda da hile geldi. Rankım düşmedi ama :D.

LoL'ün cins insanları yerine, CS:GO'daki hileleri tercih ederim. Bu arada ben CS:GO'yu bırakmıştım. Dayanamadım gene başladım ama hâlâ hile geliyor :(.

Maalesef bu durum soğutuyor insanı bence sakin kafayla başka oyunlara bakmak lazım bu hile kullanan çoğu kardeşlerimin yaşı 12'yi geçmiyor ve türklerdede var fark ettiysen. Bu kararını düşün bence :(

Maalesef bu durum soğutuyor insanı bence sakin kafayla başka oyunlara bakmak lazım bu hile kullanan çoğu kardeşlerimin yaşı 12'yi geçmiyor ve türklerdede var fark ettiysen. Bu kararını düşün bence :(
Evet. Hile kullananlara rastladım birsürü Türklerden. Normalde Ruslar hile kullanıyordu genellikle. Şimdi bizimkiler de başladı.

Rocket League, hile derdiniz yok. Küfür eden olursa rapor ettiğinizde büyük ihtimalle ceza alıyor. Ayrıca muteleyebiliyorsunuz. En az kanser olacağınız rekabetçi oyun olabilir kendisi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı