CS:GO vs Metin2

CS:GO veya Metin2 başlamayı düşünüyorum tekrardan. CS:GO premium var. Metin2'de ise önceden geliştirmiş olduğum bir hesap var. Sizce hangisinden güzel para kaldiririm?

Metin2 kesinlikle. Fakat WON satışı illegal. Ban yersen 0 görürsün. CS:GO ise legal. Sıkıntısız. Daha az ama sıkıntısız kasarsın. Şans faktörüne göre birden 2.500-3000TL de kazanabilirsin. :)

Yılan sandığından 4-4-2 hançer çıkarmanın yanında CS:GO'da silah kasası düşme şansı daha yüksek bence :D

Facebook grupları var. Oradan satış yapıyorum. Ban yiyenlerin sayısı anca 1 2'dir.

2008'den 2022'ye kadar oynadım. 7-8 Ay önce Meley, Hidra ve Çatlak çarlarımı bozup 7.5TL'den 9250 Won sattım. Ban yemedim ama yemeyeceğim anlamına gelmiyor. Dayım Forum ve Avcı olarak GM'lik bile yaptı. Hayatımı oyuna adadım ama artık bence devri çoktan kapandı.

Oyun Pay to Win, Won satışı ile adaletsiz. İnsanlar maddi güdü ile oynadığı için hep bir hır gür. Piyasa düşürenler, yanlış banlayan GM'ler. Sürekli yeni Server açıp emekleri baltalayan yönetim. Almanya'nın vurdumduymazlığı. Bilmiyorum ben sıkıldım artık. Ömür törpüsü. Sürekli EP almak zorundasın biletler için. Event zamanı zaten girilmez oluyor.

2008'den 2022'ye kadar oynadım. 7-8 Ay önce Meley, Hidra ve Çatlak çarlarımı bozup 7.5TL'den 9250 Won sattım. Ban yemedim ama yemeyeceğim anlamına gelmiyor. Dayım Forum ve Avcı olarak GM'lik bile yaptı. Hayatımı oyuna adadım ama artık bence devri çoktan kapandı.

Oyun Pay to Win, Won satışı ile adaletsiz. İnsanlar maddi güdü ile oynadığı için hep bir hır gür. Piyasa düşürenler, yanlış banlayan GM'ler. Sürekli yeni Server açıp emekleri baltalayan yönetim. Almanya'nın vurdumduymazlığı. Bilmiyorum ben sıkıldım artık. Ömür törpüsü. Sürekli EP almak zorundasın biletler için. Event zamanı zaten girilmez oluyor.
Ne söylemem gerekiyorsa hepsini yazmışsın hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı