CS:GO Warzone çalışmama sorunu

mr.dnt

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba gençler, benim sıkıntım şu zamanında CS:GO'yu steam'den parasını verip aldım hala da oynuyorum, skinim falan az buz var ama dragon lore falan için ws server'inde 1000000000000 kişiyle oynamak istemediğimden dün bi CS:GO warzone'u indirdim, bilmeyenler varsa CS:GO warzone aynı oyun yöneticisi gibi kendi CS'si var ama tüm skin, sticker falan var, her neyse ben yükledim falan bende şu an hem orijinali hemde warzone var. Warzone'a giriyorum update'de fail veriyor. Play'da açılmıyor. Nedenini bilen var mı? Belki hem orijinal hem de o çalışmıyodur. Çünkü eğer öylese orijinaliyle oynayacam artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba genç :) Öncelikle Warzone'yi nereden indirdin?Kendi orjinal sitesinden indirmişsindir diye umuyorum.Ayrıca skinler için böle birşey yapmana gerek yok bence.Topluluk sunucularında istediğin item ve skini alabiliyorsun :)

Merhaba genç :) Öncelikle Warzone'yi nereden indirdin?Kendi orjinal sitesinden indirmişsindir diye umuyorum.Ayrıca skinler için böle birşey yapmana gerek yok bence.Topluluk sunucularında istediğin item ve skini alabiliyorsun :)
Arkadaş demiş ki topluluk sunucuları çok dolu oluyor ve oynanmıyor. Çözüme gelicek olursak Warzone çalışırken Steam'i kapalı tut ve şuradan yüklemeyi dene Counter-Strike - WaRzOnE Free Download

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı