CS:GO WOmic ban yedirir mi?

zendonix

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ilk defa bir foruma yazıyorum. Mikrofonum olmadığı için telefonumun mikrofonu WO mic aracılıyla kullanmak istiyorum. Fakat CS'de VAC yedirir mi diye sormak istedim. Konuyu doğru yere açıp açmadığıma emin olamadım. Yanlışım varsa affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarına etki ediyor mu? Ediyorsa VAC ban yemeniz olası. Etmiyorsa eğer kullanın.

WO Mic hile değil, ban yemezsiniz. Mikrofonum bozulduğunda yenisi gelene kadar kullandım, sıkıntı olmaz.
teşekkürler
Oyun dosyalarına etki ediyor mu? Ediyorsa VAC ban yemeniz olası. Etmiyorsa eğer kullanın.
telefonla bilgisayarı uygulamayla wifi üzerinden bağlıyor ve windows mikrafon ayarlarından womic seçiyoruz ve varsayılan mikrafon oluyor

Telefonunu mikrofon amaçlı kullanan çok kişiye denk geldim. Sanırım aynı programı kullanıyorlardır onlar da. VAC yemezsin. Çünkü oyunun dosyalarına müdahale etmiyorsun sonuçta.

Ne alakası var ki? Oyun dosyalarına müdahale etmiyorsun bir şey yapmıyorsun. O yüzden sorun olmaz. Aylardır böyle kullanıyorum. Daha iyi anlaman için şöyle söyleyeyim bu soru şununla eşdeğer: "Bilgisayarımda Minecraft varken CS:GO'da VAC ban yer miyim?"

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı