CS:GO dosya değiştirmek ban yedirir mi?

s1by

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AN 515-46
Ryzen7 6800H
RTX 3060 140W
1X16 4800Mhz DDR5 RAM
512GB SSD
Meslek
Öğrenci
Oyun içindeki yazı tipini değiştirince oyun ban atmadığını biliyorum ancak zuhn (ünlü bir CS:GO video içerik üreticisi) gibi oyunun konuşma metilerini değiştirirsek bir sıkıntı olur mu (flash atarken i am throwing a flashbang yerine flashin broo şeklinde değiştirilmesi gibi)? Bu bana VAC yedirir mi?

Oyun içindeki yazı tipini değiştirince oyun ban atmadığını biliyorum ancak zuhn (ünlü bir CS:GO video içerik üreticisi) gibi oyunun konuşma metilerini değiştirirsek bir sıkıntı olur mu (flash atarken i am throwing a flashbang yerine flashin broo şeklinde değiştirilmesi gibi)? Bu bana VAC yedirir mi?

2500 saati aşkın CS:GO saatim var bu yeni yazı tipi eklemeyi senden ilk defa duydum. ban yermisin bilmiyorum

2500 saati aşkın CS:GO saatim var bu yeni yazı tipi eklemeyi senden ilk defa duydum. Ban yer misin bilmiyorum

Eğer yayıncıları veya YouTuber'ları izliyorsan görmüşsündür aslında D0CC zuhn anomaly... Çoğu fontu değiştiriyor ancak zuhn bomba kurunca bomp planted uyarısı yerine ekranda AYE! Gibi uyaranlar çıkıyor. Bneim hoşuma gittiği için ben de değiştirmek istedim ama ban yedirir mi bilmiyorum.

Ban sebebi değil font değiştirmek.

Font değiştirmenin olmadığını zaten yazdın hocam benim sorum oyunun konuşma metinlerinin değiştirilmesi. Mesela AWP ile kill aldınız normalde şu yazar: +$100 for neutralizing an enemy with AWP. Ama Zuhn'un metinlerinde sadece +$100 AWP yazıyor.

Eğer yayıncıları veya YouTuber'ları izliyorsan görmüşsündür aslında D0CC zuhn anomaly... Çoğu fontu değiştiriyor ancak zuhn bomba kurunca bomp planted uyarısı yerine ekranda aye! Gibi uyaranlar çıkıyor. Bneim hoşuma gittiği için ben de değiştirmek istedim ama ban yedirir mi bilmiyorum.

Anomaly dışında diğerlerinin ismini ilk defa duydum diyebilirim. Rip bazen izlerim onda da görmedim diye hatırlıyorum. Aslında hoş bir detay kendi yazı tipini eklemek.

Ben telsiz komutlarını değiştirdim birşeyde olmadı.

Geri
Yukarı