CS:GO yakın tarihte inanılmaz kar ettirecek kasa önerisi veriyorum

Ben operasyondan 50 tane kırık dış kasası alicagim ve bekleyeceğim
Ben de aynısını yapacağım. Parçalanmış ağ kasaları satış grafiklerini incelediğim de operasyanu takip eden temmuz ayında 20 TL üzerini görüyor büyük ihtimalle bu kasa da görür. Bu nedenle iyi bir yatırım olacağı konusunda sana katılıyor. Ayrıca operasyon biletini de vitime yakın bilet indirime girdiğinde alacağım.

Merhaba arkadaşlar, size çok yakında belki 1-2 aya inanılmaz patlayacak bir kasasdan bahsetmek istiyorum;
Kasa adı; parçalanmış kasası.
Ben aldığımda 2 TL idi hemen 4 TL olmuş. 2 günde bence kaçırmayın. Ne kadar paranız varsa alın, kesin kar ettirir çünkü deagle printsteam ve ak anubis lejyonu var ve bu iki skin inanılmaz değerlenecek gibi görünüyor. Çünkü kasası oyundan düşmüyor.
Kesin 10 20 tane alın iyi forumlar.
knk kasa düşüyor geçen hafta düşürdüm

Merhaba arkadaşlar, size çok yakında belki 1-2 aya inanılmaz patlayacak bir kasasdan bahsetmek istiyorum;
Kasa adı; parçalanmış kasası.
Ben aldığımda 2 TL idi hemen 4 TL olmuş. 2 günde bence kaçırmayın. Ne kadar paranız varsa alın, kesin kar ettirir çünkü deagle printsteam ve ak anubis lejyonu var ve bu iki skin inanılmaz değerlenecek gibi görünüyor. Çünkü kasası oyundan düşmüyor.
Kesin 10 20 tane alın iyi forumlar.
Bana aylar önce 2 tane çıkmıştı 5 liraydı o zaman.

85 TL var Steam'de bir kısmıyla parçalanmış kasası alıp bu fırsatı değerledireyim diyorum hangisini alacağım bir 9 TL olnanı var bir de 3 TL olanı.

Ben yatırımımı bunlara yaptım.

Dosya Ekleri

• dfg.png
    dfg.png
    653,2 KB · Görüntüleme: 498
6 TL'ye aldığım kasa 25 TL'ye kadar çıktı fakat şu an 2 TL'ye satılıyor. Şu an dediğim kasa parçalanmış ağ kasası. 11 TL'yken satmıştım. Kâr etmek istiyorsanız (yatırım tavsiyesi değildir) 2021'de olacak CS:GO turnuvalarına özel yeni kapsül gelecek. O kapsüllerden çok sayıda alırsanız efsane kâr edersiniz.

Kapsül dediğin çıkartma kapsülü mü? Ve bu turnuvalar ne zaman olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı