CS:GO yayınında mavi ışıklar çıkıyor

Phobetor

Picopat
Herkese merhaba. Yaklaşık bir hafta aradan sonra CS:GO'da yayın açtım fakat daha önce hiç görmediğim ve hiç duymadığım bir sorunla karşılaştım. Kendim oynarken hiçbir sorun olmasa da yayınımdaki görüntüde araya sürekli mavi ışıklar giriyordu. Yayınımdan aldığım bir görüntüyü sizlerle paylaşmak istedim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şaka maka aşırı cool efekt vermemiş mi? Benim düşüncem ya şu sonunda "lab" olan programlarla yayına eklenti ekliyor onlardan biri olabilir ya da AMD kullanıyorsanız DRIVEEER sorunu olabilir,DDU ile sürücü kaldırıp WHQL ya da onun da 1-2versiyon eskisini
yükleyin.

Şaka maka aşırı cool efekt vermemiş mi? Benim düşüncem ya şu sonunda "lab" olan programlarla yayına eklenti ekliyor onlardan biri olabilir ya da AMD kullanıyorsanız DRIVEEER sorunu olabilir,DDU ile sürücü kaldırıp WHQL ya da onun da 1-2versiyon eskisini
yükleyin.
Her zaman yayın açtığım şekilde açtım, hiç bir şekilde ayarlarla oynamadım. Ancak nedense böyle bir sorunla karşılaştım. :D

Bu arada Nvidia kullanıyorum.

Geri
Yukarı