CS:GO yeni Cache haritası ne zaman gelir?

Fazla uzun sürmez en çok oynanan haritalardan biri.
Bence alıştığımız haritalar değiştirilmemeli.
Eski Dust 2 fazlasıyla oynadığım bir haritaydı,bütün bombalarını taktiklerini öğrendim ama çok kısa bir süre sonra harita değişti ve haliyle bomba taktikleri de değişti ve nadiren Dust 2 giriyorum artık.
İnşallah yeni Cache bizi üzmez.

@Eray123567 Source oyun motoru eski olduğundan dokuları elden geçirmeyince çok kötü bir şekilde parlıyor. Bazı karakter modelleri ise belirgin gözükmeyebiliyor. Bu yüzden dokuları tekrar elden geçiriyorlar. Ayrıca 2019 yılına göre çok eski gözüküyorlar.
Yeni Dust 2 haritası görsel ve bazı taktiksel açılardan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu oyun 2012 beri var. Kısa bir süre içinde değişmedi.

Yanılmıyorsam 2-3 ay içerisinde büyük bir turnuva yok. Bu yüzden bu aralıkta gelmesi düşünülüyor. Ayrıca bu aralıkta yeni bir operasyon da beklenmekte. Hatta bu yeni gelen rütbe sistemi de bunları bir taraftan doğruluyor.

Bende bekliyorum Cache'yi. %98 oranla Cache mapini oynuyorum. Çok seviyorum ama değişmesi gerekiyordu artık. Herkes, her şeyi ezberledi. Umarım bizi üzmeden erkenden çıkar.

Bence alıştığımız haritalar değiştirilmemeli.
Eski Dust 2 fazlasıyla oynadığım bir haritaydı,bütün bombalarını taktiklerini öğrendim ama çok kısa bir süre sonra harita değişti ve haliyle bomba taktikleri de değişti ve nadiren Dust 2 giriyorum artık.
İnşallah yeni Cache bizi üzmez.
Dust 2, Mirage oynamıyorum artık sıkıldım hep aynı haritalar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı