CS:GO yeni hesaba VAC'li eski hesabın telefon numarası girilirse VAC yenir mi?

CahirofVicovaro

Hectopat
Arkadaşlar CS. GO'da 21 Level'e ulaştım ve benim önceki hesabım skin changer kullanmaktan VAC ban yemişti. Şimdi başka bir hesap açtım oyunu silip geri yükledim ve temp klasörünü sildim ama hesabı seçkin yapmak için telefon numarası gerekiyormuş. Önceki hesaptaki telefon numarasını girsem yeniden VAC yer miyim?

Kullanabilirsiniz gibi duruyor.
Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?

Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir.

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.

Tavsiye edilmeyecek bir durum yok arkadaslar. Telefon numaralarini sonradan farkli bir hesapta kullanmak yasaklamaya sebep olmaz.

Geri
Yukarı