CS:GO yeni hesapta her maç hile geliyor

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Ben seçkin hesabı boşuna aldığımı düşünmeye başladım gerçekten. Adam bana bakarak çıkıyor duvarın arkasından. Gerçekten komik.

Onlara herkes gibi ben de denk geldim. Ama her öldüğünde "hile kapa ***" diyene daha çok denk geldim.

Daha bugün FACEIT dereceli maçta Dust 2 long çıkıp 2 kill alıyor arkadaş. Karşıdan birisi "kapat onu **" diyor. FACEIT AC'ye rağmen bunları söyleyebiliyorlar. Ki HS bile atılmamıştı.

Yeni hesap olduğu için güven faktörü düşük. Bu yüzden düşük kişilerle eşleşiyorsunuz, çoğunlukla hile.

Bir de söyle bir sorun var, gerçekten hile mi yoksa her headshot yediğiniz kişiye hile mi diyorsunuz?
Evet doğru söylüyorsunuz. Oyuna yeni başladığım için dediğiniz gibi hile olmayana da hile değil demiş olabilirim. Ama bugün birkaç kere geldi ve adamı göremeden ölüyorum Inferno haritasında odanın içindeyim ve elimi hiç Shift tuşundan çekmedim ses gitmesin diye adam bana baka baka geldi ve öldürdü.
Rank atladıkça hileler azalmaya başlayacaktır efendim merak etmeyin. Siz ne olursa olsun hile açmayın ama. Ayrıca hile olmayanlarla gelmek için seviyenizin 23 olması lazım seçkinde.
Çok teşekkür ederim içim rahatladı.
Oynadıkça azalacaklar güven faktörünüz artacak.
Teşekkür ederim. Şuan benim güven faktörüm düşük mü?
Her öldüğün adama hile dersen zevk alamazsın. Ezber yerlere herkes bakarak çıkar. Mevlana veya herhangi başka bir belirgin hile olmadığı sürece kimseye hile diyemezsin.

Ayrıca rankin nedir?
Ben rankımı daha yeni aldım beni Usta Seçkin Gümüş başlattı ben Nova 1 oldum.

Evet doğru söylüyorsunuz. Oyuna yeni başladığım için dediğiniz gibi hile olmayana da hile değil demiş olabilirim. Ama bugün birkaç kere geldi ve adamı göremeden ölüyorum Inferno haritasında odanın içindeyim ve elimi hiç Shift tuşundan çekmedim ses gitmesin diye adam bana baka baka geldi ve öldürdü.

Çok teşekkür ederim içim rahatladı.

Teşekkür ederim. Şuan benim güven faktörüm düşük mü?
Güven faktörü diye birşey yok galiba ranka göre, hani en çok 1 levelde hile çıkıyo ya, level atladıkça hile çıkmamaya başlayacaklar onu diyolar.

Bayadır oynayamıyorum hile durumunu bilmiyorum ama vardır. Aslında bana oynadığın dönemde pek gelmiyordu, hatırladığım tek hile bir tane beni hile sanan karşı takım açmıştı -rankıma göre iyi oynuyorum bu yüzden aslında- tahmin edersiniz ki karşı takım 5 Türk’dü. Mevlana falan oyunda 1000 saatim var rekabetçide hiç gelmedi. Aslında FACEIT üzerinde daha rekabetçi maçlar geçiyor ve hile oranı çok az orayı deneyebilirsiniz, oynayabilmek için bazı istekleri var yalnız. Hile dediğiniz kişiler smurf olabilir, hile de olabilir. Biraz oynayınca smurf de hile de azalacaktır. Raporlayın demeeyeceğim çünkü biliyorum hiçbir sonuç olmadığını, her zaman 5 kişi girmeye ve düzgün bir kulaklıkla oynamaya çalışın, maça girmeden önce biraz ısının başka yapacak bir şey yok. MM’de rank kasmaya çalışınca oynanışmayacak bir yer olduğunu anladım ama biraz geç oldu.

Geri
Yukarı