Her rekabetçi maçta hile geliyor

SIOBHAN

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, oyunda her maç ama her rekabetçi maç hile geliyor ve belli etmemeye de çalışmıyorlar. Hesabım para ile alınmış ve seçkin bir hesap. Sorun nedir, yapabileceğim bir şey var mı? (Arkadaşımın hesabına gelmiyor hile bana geliyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sorunu Faceit oynayarak çözdüm.Hem sunucular 128 tik,mermiler daha isabetli gidiyor.Ayrıca kendini geliştirmek için gayet iyi bir platform rakipler bayağı sağlam.Yaklaşık 200 maç attım ve bu zamana kadar 1 kez bile hile ile karşılaşmadım.

Rekabetçi maçlarda genellikle Nova ve çift keleş rankları arasında yoğun bir hile trafiği var,buradan kurtulabilirsen daha az hileyle karşılacaksındır fakat hileden kurtulmanın bir çözümü yok asla.Her one tap atan ya da nerede olduğunu tahmin edip sana sıkan da hile değildir.Sürekli sabit bir haritada oynama,oynadığın haritaları da değiştirip belirli bir süre test et.Smurflerle de karşılaşıyor olabilirsin.Bir çok ihtimal söz konusu.

Son düzenleme:
Rankınıza bağlı olarak değişiyor, ben keleşim ve hile çok az geliyor sebebi ise rank kasmaya değil de eğlenceye oynadığımdan 500 maç kazanmam ve yüzlerce övgümün olmasından. Övgünüzü arttırırsanız size de övgüsü yüksek adam gelir ve onların hile olma olasılığı daha az. Bakın yok demiyorum daha az diyorum.

Hile herkese gelebilir. Oyunda tonlarca yeteneksiz olup hile kullanıp iyi olduğunu zanneden arkadaşlar var. Çözümü bana göre yok. Arkadaşın dediği gibi Faceit serverlarını deneyebilirsin.

Artık CS öyle yapacak bir şey yok. DMG ve üstünde gör sen. Ben sırf bu yüzden oyunu bıraktım. Zar zor DMG oldum karşıya gelen hileler yüzünden fazla dayanamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı