Çözüldü CS:GO Yeni Operasyon Güncellemesi Ne Zaman Gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Selamlar, merhaba. Bir yerde okudum 2020 bitmeden CS:GO'ya bir operasyon daha gelecekmiş, okuduğum yerden neredeyse 7-8 gün geçti ama hala gelmedi öyle bir şey var mı gelecek mi gelirse ne zaman? Yoksa gelmez mi?

Çözüm
Valve'den resmi açıklama yok. Kimse bilmiyor. Belki de gelmeyebilir. Fazla umutlanmayın.
Valve hile sorununu çözsün önce ondan sonra operasyon getirir :D.
Keşke bedava olmasaydı ne saçma bir olay ya artık sinirden bırakma derecesine geliyorum ama yine de bırakamadım. Acayip arttı hileler resmen belli artık eskiden belli etmeden oynarlardı (yine anlardım) şimdi açık açık izliyor uçana zıplayana tek vuruş atıyor vs... Profiline bakıyorum hiç rozet yok kesin hile diyorum :D
Bildiğim kadarıyla güncelleme gelmiyor oyuna ve geliştirmeleri durdu gibi. (Virusten dolayı olabilir)

Açıkcası ben yeni bir operasyon gelmesini beklemiyorum uzun bir süre. Oyun kendi halinde takılıyor şu an.

Oyunun geliştirilmesinin duraklatıldığını bilmiyorsunuz herhalde.
Cidden bilmiyordum çok sinir oldum şuan hem hile fazla arttı hem geliştirme yok.

Geri
Yukarı