CS:GO yeni operasyon ne zaman gelir ve kaç TL olur?

Riptide 3. ayda bitti mağazası falan kapandı oyun haberlerinde paylaşıldı. Senin dediğin bileti almış ve açmamış kişilerin pazarda sattığı oluyor oda şu an madalya verir bir tek.
Vallaha hocam mağazada bileti hâlâ satılıyor diye devam ediyordur dedim ben. Bittiğini bilmiyordum. En azından Rİptide'ın bilet fiyatına ve dolar kuruna göre gelecek operasyonun bileti hakkında az çok fikriniz olur.

Son üç operasyonun biletinin fiyatı sabit 15 USD fiyattan hesaplandı. Yeni operasyonun fiyatının da farklı olacağını sanmam. Bunu göz önüne alarak hesaplayın fiyatı. Yani şu an gelse 260-270 TL olur. Yeni operasyonun geleceği zamanki dolar kuruna bağlı olarak da değişir.

Son düzenleme:
Girdap operasyon bileti Dolar kurunun güncellenmesi ile 205TL oldu. Girdap operasyonundan bugüne ülkemiz de dolar düştü mü ki de yeni operasyon geldiğinde, Valve yeni operasyon biletini 205 TL altına çıkarsın?

Majör öğelerinde RMR de dahil olmak üzere, en son Antwerp öğeleri bile Dolar kurundan nasibini aldı. Antwerp izleyici bileti 143.50 TL'sından 166.75 TL'sına yükseldi.

Gönlüm ister bilet 50 TL olsun, herkes 1.000 hesapla operasyon yapsın. Herkezin binlerce Dolar'lık bıçakları olsun.

Son düzenleme:
Biletler sabit 15$ olarak satılıyor, o an kur ne ise kurla çarpıp fiyatı elde edebilirsiniz. Yani güncel kurdan satılıyor her zaman.

Maalesef ki Valve kuru 1.8'den 10'a yükselti Half-Life 105 lira olmasına neden oldu ortalama Rio major bitiği zaman gelir muhtemelen 350 - 500 TL arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı