CS:GO yeni operasyon ne zaman gelir?

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ağustos ayında Source 2 güncellemesinin geleceği falan konuşuluyor. Acaba o tarihten önce bir operasyon görür müyüz ne diyorsunuz? Herhangi sızdırılan bir bilgi var mı?

Ağustos ayında Source 2 güncellemesinin geleceği falan konuşuluyor. Acaba o tarihten önce bir operasyon görür müyüz ne diyorsunuz? Herhangi sızdırılan bir bilgi var mı?
Source 2 her sene geliyor zaten. Kasım ayından 1 ay önce ya da sonra çıkabilir.

Sızdırılan bir bilgi yok fakat Ekim ayı gibi gelir diye düşünüyorum. Son 2 operasyon Ekim ayına yakın tarihlerde çıkmıştı.
Ekim ayında major turnuvası yok mu? Bence bu sefer erken getirebilirler ki umarım da erkenden gelir.

Source 2 her sene geliyor zaten. Kasım ayından 1 ay önce ya da sonra çıkabilir.
Orası öyle zaten de bu sefer ciddi ciddi geliyor gibi gözüküyor.

Artık yılda 2 geliyor (resmi bilgi değil). Valorant'ın da rakip olmasıyla operasyona önem veriyorlar bana kalırsa. 2 yıldır gelmeyen operasyon hızlı hızlı geldi maşallah.
10. yıl operasyonu diye bir operasyon gelse çok güzel olur bence madalyası falan, hem de ismi şekil :). Ağustos'ta gelse mükemmel olur ama bakacağız artık.

Artık yılda 2 geliyor (resmi bilgi değil). Valorant'ın da rakip olmasıyla operasyona önem veriyorlar bana kalırsa. 2 yıldır gelmeyen operasyon hızlı hızlı geldi maşallah.
10. yıl operasyonu diye bir operasyon gelse çok güzel olur bence madalyası falan, hem de ismi şekil :). Ağustos'ta gelse mükemmel olur ama bakacağız artık.
Valorant'ın yükseliş dönemi geçti bence. CS'ye rakipmiş gibi gözükse de Valve'ın bunu umursadığını ve rakip olarak gördüğünü sanmıyorum.

Valorant'ın yükseliş dönemi geçti bence. CS'ye rakipmiş gibi gözükse de Valve'ın bunu umursadığını ve rakip olarak gördüğünü sanmıyorum.
Valorant izlemesi zevkli bir oyun olmadığı için rakip görmesine gerek kalmıyor. Oynanış olarak valorantı nasıl sevdiklerini anlamıyorum zaten o ayrı bir konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı