CS:GO yeni operasyon yıldız sayısı kasa açınca düşer mi?

ADANALI011

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben daha 2 gün önce gelen operasyon var CS:GO'da benim 11 yıldızım var bildiğiniz üzere yıldızlar artınca rengi de değişiyor 100 yıldızda elmas oluyor peki ben bir tane kasa açsam 2 yıldıza azalır mı renk ilerlemesi yoksa kalır mı artmaz mı?

Kardeşim, her görevi yaptıkça yıldız ve rozette level kazanırsın. Yıldızları harcayarak istediğini alırsın, fakat bu harcaman rozetteki ilerlemeni etkilemez, yani 16 hafta boyunca görevleri yaparak toplamda 100 yıldız kazanırsın, 1 yıldız da bileti alınca verir. Her görevi bitirdiğin zaman vereceği yıldız kadar görev kazanırsın. Örneğin, bu hafta görevler 10 yıldız verecek, diğer haftalar da 6 yıldız. Her hafta kazanacağın yıldızları istediğin gibi harcayabilirsin, ya da biriktirip ajan veya silah kaplaması alabilirsin, ama Operasyon Mağazası'nda yapacağın harcamalar asla rozet seviyeni etkilemez. Çözüm olarak raporlayabilirsin.

Hayır, o yıldızlar eşya düşürmek için. Her 33 yıldız kazandığında rozetin 1 seviye yükseliyor.

Yani şimdi ben 2 harcarsam 9 düşecek o renk levelide düşecek mi?
O ilerlemeden yıldız eksilmez kasa veya herhangi bir şey aldığında.

Peki harcayımı biriktireyimi.
O ilerlemeden yıldız eksilmez kasa veya herhangi bir şey aldığında.

Bir de kasayıl aldığımda anahtar ayrı mı alacağım yoksa anahtarda verecek mi?

Renk dediğinizi rozet rengi olarak düşünürsek, yıldızları harcadığınızda renge bir etki etmez. Önemli olan kazandığınız yıldız sayısıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı