CS:GO yeni operasyon

En son sinirlenip hile açmıştım. 4-5 hesabım banlandı. Ama 5-6 maç fark etmiyorlar. Daha sonra Valorant geçtim. Daha 1 tane hile gelmedi maçıma. Hiç mi yok dersen en üst liglerde birkaç vaka çıkmıştı. Ama o kadar az var ki bana daha hiç gelmedi.

Ben bir laptoptan hile açtım 3 ay sonra banlandı ve çok belli ederek oynuyordum.

Güven faktörü çatır çatır çalışıyo arkadaşlar hile diyeceğinize CS desteğe mail atın manuel olarak yükseltiliyor.

FACEIT'te hile yok. Bu oyunu oynuyorsan zaten FACEIT ya da ESEA oynamalısın.
Faceit'te nasıl hile yok? Karşıma 4 tane nonprime adam geldi ve duvardan sıkıyorlardı. Hepsi banlandı. Neden düzgün şekilde oynamak için o gibi yerlere para yatırmak zorundayım? Şimdi diyeceksin Faceit ücretsiz. Faceit'te bedava şekilde oynarsan aşırı şekilde kanser, noob, troll ve rus geliyor.
@skyyy sana kızgın attım diye bana kızgın atmana gerek yok. 🙂

Faceit'te nasıl hile yok? Karşıma 4 tane nonprime adam geldi ve duvardan sıkıyorlardı. Hepsi banlandı. Neden düzgün şekilde oynamak için o gibi yerlere para yatırmak zorundayım? Şimdi diyeceksin Faceit ücretsiz. Faceit'te bedava şekilde oynarsan aşırı şekilde kanser, noob, troll ve rus geliyor.
Gelmiyor. Şuana kadar 1000'e yakın solo maç attım. Rus gelmesine geliyor. Onu engelleyemezsin ama gidip kendine 5 arkadaş bulabilirsin.

Gelmiyor. Şuana kadar 1000'e yakın solo maç attım. Rus gelmesine geliyor. Onu engelleyemezsin ama gidip kendine 5 arkadaş bulabilirsin.
Arkadaş bulmak sıkıntı zaten. Doğru düzgün oyunu bilen yok ve olsa da Faceit oynamıyorlar. Ne yapayım şimdi ben? Zaten Faceit'te hile kaynıyor. Daha geçen 3-4 tane karşıma gelen oyuncu banlandı.

O
Arkadaş bulmak sıkıntı zaten. Doğru düzgün oyunu bilen yok ve olsa da Faceit oynamıyorlar. Ne yapayım şimdi ben? Zaten Faceit'te hile kaynıyor. Daha geçen 3-4 tane karşıma gelen oyuncu banlandı.
Oyunu bırak ve arkadaş edinmeye bak veya takımına gelen türk oyuncuları topla aynı ligde olduğun türk oyuncuları topla sen oynamayı istedikten sonra herşeyi yaparsın.
Yabancı insanlarlada toxiclik yapmak yerine arkadaşlık edebilirsiniz benim öyle faceitten bir sürü yabancı arkadaşım var onlarla oynuyorum ve faceit oynamaktanda zevk alıyorum

Geri
Yukarı