CS:GO Yıldız Mantığı Nedir?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Merhaba, Kırık Diş Operasyonu'nun geçmiş görevleri yapıyorum ama yıldız vermiyor. O haftada belirtilen 6/6 dolduysa başka yıldız alınamıyor mu? Görevi yapmak, sadece XP kazanılması için mi yani?

Evet haftalık 6 yıldızdan daha fazla alamıyorsun. Bazı haftalar aldığım oldu ama bu sefer de diğer haftalardan kesiyorlar. Her hafta sonu için belirlenen toplam yıldız sayısını isteseniz de geçemezsiniz.

Evet haftalık 6 yıldızdan daha fazla alamıyorsun. Bazı haftalar aldığım oldu ama bu sefer de diğer haftalardan kesiyorlar. Her hafta sonu için belirlenen toplam yıldız sayısını isteseniz de geçemezsiniz.
Oynamadığım 3 hafta var diyelim. Bu 3 haftanın görevlerini yapsam yıldız alabiliyor muyum? Yoksa 6/6 dışında ekstra haftalık kazanç sınır var mı?

Yani geçmiş haftalarının görevlerini bugün bitirsem, yıldızları alırken bir problem olmaz değil mi?

1. haftada 10 yıldız, diğer haftalarda 6 yıldız kazanabiliyorsunuz.

Yani geçmiş haftalarının görevlerini bugün bitirsem, yıldızları alırken bir problem olmaz değil mi?
Anlamadım, eğer geçmiş haftaları bitirmediyseniz, örneğin 4. haftada 3/6 yıldız kazanmışsanız şimdi o haftada 3 yıldız kazandıracak bir görevi bitirirseniz 3 yıldız kazanabilirsiniz, bir problem olmaz.

1. haftada 10 yıldız, diğer haftalarda 6 yıldız kazanabiliyorsunuz.

Anlamadım, eğer geçmiş haftaları bitirmediyseniz, örneğin 4. haftada 3/6 yıldız kazanmışsanız şimdi o haftada 3 yıldız kazandıracak bir görevi bitirirseniz 3 yıldız kazanabilirsiniz, bir problem olmaz.
Tamamdır. Aradığım cevap buydu, teşekkürler.

Aklınıza gelecek başka bir soru olursa cevaplayabilirim. Bu arada operasyondan kar etmeyi amaçlıyorsanız şu videoyu izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklınıza gelecek başka bir soru olursa cevaplayabilirim. Bu arada operasyondan kar etmeyi amaçlıyorsanız şu videoyu izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kırık diş operasyonu kasası biriktirmeye karar verdim. Hatta aşağıdaki konuda gerçek parayla satın alıyorum. Belki 1 sene sonra anca kar edeceğim ama can sıkıntısı işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı