Alındı CS:GO Kasalarını Nakit Paraya Çeviriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
csgo kasa.jpg

Merhaba, CS:GO kırık diş operasyonu kasasının tanesini 4 TL nakit paradan alıyorum. Oyunda kasayı satmak isterseniz komisyon uygulandığını ve bunu nakit paraya çevirirken ekstra zarar edeceğinizi unutmayın lütfen.

Steam Fiyatları 📉
4.85 TL

Nakit Çevrim Fiyatı ⬆️
4 TL

Kazancınız 🪙
Kişi başına en fazla 5 kasa alınır, 20 TL ödenir.
En az 1 kasa alınır, 4 TL ödenir.

Papara, Enpara veya ücretsiz EFT yoluyla paranız ödenir. Steam, Telegram veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirim.

Son düzenleme:
Hocam kasa fark ediyor mu yoksa sadece parçalanmış kasası falan mı alıyorsunuz?

clutchh.jpg

Mesela Clutch adlı kasayı aldığımı varsayarsak, tanesini 0.65 TL gibi bir fiyattan almam gerekiyor ki, ben de 20-30 kuruş kar edeyim. Yani alabilirim ama nakit paraya çevirirken fiyat düşecektir. Ayrıca henüz maaşım yatmadı, onu bekliyorum.

Satış yapmak isteyen kasa ismini ve adetini yazarsa, maaşım yattığı zaman konuyu güncelleyip, nakit paraya çevireceğim.

Son düzenleme:
İlgili konudan geldim.
5 kasadan fazla almayı düşünüyor musunuz?
Eğer düşünmüyorsanız, önce parayı almak şartıyla kasa gönderebilirim size.

160 liralık cüzdan kodum var. Ben de önce parayı almak şartıyla nakite çevirebilirim.

İlgili konudan geldim.
5 kasadan fazla almayı düşünüyor musunuz?
Eğer düşünmüyorsanız, önce parayı almak şartıyla kasa gönderebilirim size.
5 kasadan fazla almayı düşünüyorum ama şu an değil. ... Telegram hesabımdan iletişime geçerseniz, 5 kırık diş operasyonu kasanızı hemen 20 TL fiyattan alacağım.
160 liralık cüzdan kodum var. Ben de önce parayı almak şartıyla nakite çevirebilirim.
Kasa almaya devam edeceğim ama şu an çalışıyorum. İlk alışverişi yaptıktan bir süre sonra kasa alımına devam edeceğim.

Son düzenleme:
@Ball So Hard şuan müsait misiniz? Sanırım Telegram üzerinden iletişim kuracaksınız. İleride daha fazla kasa almak isterseniz ve aramızda güven oluşması için şuan alışveriş yapabiliriz.
Dediğiniz gibi evet. O yüzden sizi bekletmemek adına işimi bıraktım şu an. Telegram yoksa Steam hesabı üzerinden iletişim kurabiliriz.

4 clucth 2 parçalanmış 1 prizma 1 tehlikeli bölge kasam var ne kadar eder? Ve gift şeklinde satış var mı? (istediğim bir oyun gift şekli yani )
@Ball So Hard
Kararım imkanınız varsa 2 parçalanmış kasamı vereceğim ve karşılığında gift şeklinde little nightmares 1 alacağım ve gift istememin sebebi hesabımın kısıtlı olmasıdır.
Bugün çıkmam sebebiyle yarın 10:00 ve 17:00 arasında bunu halledelim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı