CS:GO yükleme ekranında kalıyor

mustafa uz

Hectopat
Daha fazla  
Kuzenimin bilgisayarında CS:GO'ya girince harita yükleme ekranında kalıyor. Oyun başlıyor W basınca yürüme sesi geliyor ateş edince ateş geliyor ama görüntüde yükleme ekranı kalıyor. Çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözdük kardeşim sağol.
Nasıl çözdünüz aga ?

Sistemim win11, bu donma sorunu yanısıra hotspot açtığım zaman bilgisayardan, bilgisayar internetten de kopuyordu. Sonra son güncellemeyi sildim "wusa /uninstall /kb:5014697" hem hotspot sıkıntım çözüldü hem de cs go'daki donma ortadan kalktı. Güncellemeyle bir ilgisi var mı bilmiyorum ama sonuçta sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Nasıl çözdünüz aga?

Sistemim Windows 11, bu donma sorunu yanı sıra hotspot açtığım zaman bilgisayardan, bilgisayar internetten de kopuyordu. Sonra son güncellemeyi sildim "wusa /uninstall /kb: 5014697" hem hotspot sıkıntım çözüldü hem de CS:GO'daki donma ortadan kalktı. Güncellemeyle bir ilgisi var mı bilmiyorum ama sonuçta sorunum çözüldü.

Steam'de CS:GO'ya sağ tıklayıp özellikler kısmına gelince orada başlatma seçenekleri diye bir satır var.
O satıra bir kod yapıştırdık internetten bulduğumuz bir kod. Sonrasında düzeldi. Ama kodu hatırlamıyorum uzun bir satır koddu.

Yeni konular

Geri
Yukarı