Çözüldü CS:GO Yüklü Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

PatatoKral

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün CS:GO oynamak için PC'yi açtığım zaman CS:GO yükleme ekranı karşıma geldi ama zaten oyunu yüklemiştim. İnternetten çözümlerine baktım ama hepsi Steam üzerinden girip oynuyorlardı ama Steam’de yükle butonu vardı bende.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısıs.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam aynısı bende de oldu. Siz yükleye tıklayın dosyaları kontrol eder eksik doya var ise tamamlar. Oyunu baştan yüklemez büyük ihtimalle.
Hocam aynısı bende de oldu. Siz yükleye tıklayın dosyaları kontrol eder eksik doya var ise tamamlar. Oyunu baştan yüklemez büyük ihtimalle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam merhabalar. Bende de benzer bir durum var ve sebebi güncel Steam dışında başka bir Steam'e daha sahip olmam. Bunu yapma sebebim, sevdiğim bir oyunun eski bir versiyonunu oynamak. Bu eski versiyona giriş yaptığımda sizin durumunuzu yaşıyorum. Fakat güncele girdiğimde de hiçbir problem yaşamıyorum.
Bu durumun temel sebebi güncel ve eski Steam dosyalarının farklı klasörlerde bulunması ve ikisinin de birbirinden farklı uygulama olarak çalışması. Eğer buna benzer bir şey yaptıysanız güncel Steam'den girmeyi deneyin.
Şimdilik aklıma gelen durum bu hocam.

Arkadaşlar çok sağ olun yükle dediğim zaman böyle bir ekran geldi karşıma sonra biraz bekledikten sonra oyun açıldı.

Dosya Ekleri

• xlöşkhxm hl.PNG
    xlöşkhxm hl.PNG
    6,7 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı