CS:GO yüksek CPU kullanımı

Daniel Recker

Hectopat
Herkese merhaba. Ekran kartım 1050 Ti, işlemcim ise ı5-8400. Bir ay öncesine kadar FPS'yi 75'e sabitlediğimde fanlardan çok az ses gelirken şimdi CPU kullanımı ara sıra %100 buluyor bu olay da işlemci fanının fazla ses çıkarmasını sağlıyor. Acaba sıkıntı soğutucuda mı? Değilse neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Ekran kartım 1050 Ti, işlemcim ise ı5-8400. Bir ay öncesine kadar FPS'yi 75'e sabitlediğimde fanlardan çok az ses gelirken şimdi CPU kullanımı ara sıra %100 buluyor bu olay da işlemci fanının fazla ses çıkarmasını sağlıyor. Acaba sıkıntı soğutucuda mı? Değilse neden böyle oluyor?
Cs go bende de %90'ları gördüğü oluyor gayet normal bir olay cs go için.

Yanlış okumuşum düzeltiyorum oyun içi çözünürlüğünü ve grafik ayarlarını atabilir misin buraya?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı