Yüksek CPU kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

mehmetsezer

Centipat
PUBG'de oyun içi CPU kullanımı 100'den aşağı nadir düşer oldu, son güncelleme gelmeden önce işlemcim ekran kartımı 1080P de rahat rahat beslerken şimdi besleyemiyor. Oyun içinden ve AMD Radeon ayarlarından deneyip yükseltip düşürmediğim ayar kalmadı, işlemcinin 100 kullanması benim için solo oynarken pek problem arz etmiyor saniyelik droplara göz yummuş durumdayım sadece squat oynarken arkaplanda çalışan Discord uygulamasında sesim takılarak karşı tarafa giriyor. Sorunu bilen ya da daha önce başından geçmiş arkadaşlar yardımcı olabilirler mi iyi çalışmalar.

Sistemim.
İşlemci: İntelcore i5 3470.
Ekran kartı: ASUS RX570.
RAM: Corsair Vengeance 4x2 8 GB Dual Channel.
Sistem: W10 64 Bit.
SSD: 120 GB pioneer.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    857,1 KB · Görüntüleme: 45
Vallahi hocam ne bileyim garip yani bir ay stabil ve kasmadan oynadığın oyunu bir güncelleme ile droplu bir şeklide oynuyorsun gerçekten ilginç :)
arkadaşlar sorunu sistemimi değiştirerek çözdüm ne kadar uğraşsamda bir sonuca varamadım yani sistem yükseltmekten başka şansınız yok sanırım :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı