CS:GO yüksek FPS'e rağmen takılma

İşletim sistemi
Windows 10

MANAVGATLI

Hectopat
Arkadaşlar FPS gayet normal 200 300 400 arası değişiyor. Diğer oyunlar da bir sorun yok bu yüzden donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Son 2 3 aydır takılmalar oyun ortasında arada bir olurken iyice sıklaştı. Bombaları tam atarken takılıyor saçma yerlere gidiyor, peekliyorum takılınca ölüyorum. Sorunu yaşayıp da çözebilen birisi varsa yardım edebilir mi?

Arkadaşlar dediğiniz şeyi biliyorum ama bunla alakası yok. CS:GO Ultra'da oynanmaz ve unlost dünya FPS rekoru kırdı o da düşükte 4.3 oynuyor.
CS:GO'yu oynamak için dünya rekoru kırmaya gerek yok ki. Arkadaşlar sana çözümü söylemiş sen saçma bir sebeple itiyorsun. O zaman 1000 FPS altı alan kimsenin oyunu oynayamaması lazımdı.

Esporcu ayarları değil mi :ROFL: e tabii unlost abim öyle diyorsa öyledir. Ben de biliyorum öyle olduğunu o yüzden anisotropic filtering ayarını 8X yapacaksınız modelleme vb. ayarlar da en yüksekte olacak.

Kalite önemli değil sadece net olması önemli o yüzden sadece MSAA 4X kullanıyorum. Ayrıca bu takılmalar oyuncuların daha net görülmesi için gelen güncellemeden sonra oldu.
CS:GO'yu oynamak için dünya rekoru kırmaya gerek yok ki. Arkadaşlar sana çözümü söylemiş sen saçma bir sebeple itiyorsun. O zaman 1000 FPS altı alan kimsenin oyunu oynayamaması lazımdı.

Arkadaşlar amacım birilerini övmek değil güçlü sistemde yüksek ayarlarla oynamamı söyleyen arkadaşlara rekor kırmış bilgisayarda da çok düşükte oynandığını belirtmek ayrıca kimseye profesör demiyorum ama insanların başarısını kıskanmayın herkes az çok bir şeyler bilir Recep abinin bilmediğini Ali abi bilir onun bilmediğini donanım arşivi onun bilmediğini cantuğ abi bilebilir. Önce yazılanları iyice anlayın sonra cevap verin.
Önemli olan FPS'den çok koldur. Bende de aynı sorun mevcuttu, oyunu silip yeniden yükleyince geçti.

Kardeşim benim kolla alakası yok supreme elo da ve Faceit oynuyorum ben hamle yaparken takılıp hamlemi bozan bir oyunda nasıl bir özel güç kullanabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı