CS:GO yüksek ping

W4LTERWH1TE

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. İnternetim ortalama 25-30 Mbps'de dolanıyor, upload hızı da 5. Ortalama ms değeri ise 35-36 ancak ister global sunuculara gireyim, ister topluluk sunucularına, 5 dakika cok iyi seyrediyor ardından ping 300'lere, 500'lere, 800'lere hatta 1000'lere cıkıyor ve oynadıgım oyundan tat alamıyorum maalesef. Sizce nedeni nedir? Arkada uygulama kesinlikle internet kullanmıyor çünkü CS açıkken diğer tüm uygulamaları kapatıyorum, Steam ve CS tek acık kalıyor. Haliyle Steam'de ise CS'den başka oyunum yok, güncelleme de yok.

Adsız.png

Bu internet değerlerim.

Adsız1.png

Bu da herhangi bir sunucuda ping değerim. Normalde 30-40 arasında oluyordu hep.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer oyunlarda böyle mi değilse CS:GO ile alakalı YouTube arama kısmına CS:GO ping düşürme programı yazdın bir tanesine tıklayıp indirin genellikle hepsi aynı programı gösteriyor indirdikten sonra size en yakın sunucuları seçin size uzak sunucuları iptal edin be oyundaki eşleştirme pingini 70 ya da 80 gibi bir ortalamaya alın sonra maç aramayı başlayın bulması uzun sürer ama pinginiz düşecektir arkadaşlarla giriyorsan biraz zor gibi bulması.
şu video ve programdan bahsediyorum .

Diğer oyunlarda böyle mi değilse CS:GO ile alakalı YouTube arama kısmına CS:GO ping düşürme programı yazdın bir tanesine tıklayıp indirin genellikle hepsi aynı programı gösteriyor indirdikten sonra size en yakın sunucuları seçin size uzak sunucuları iptal edin be oyundaki eşleştirme pingini 70 ya da 80 gibi bir ortalamaya alın sonra maç aramayı başlayın bulması uzun sürer ama pinginiz düşecektir arkadaşlarla giriyorsan biraz zor gibi bulması.
Şu video ve programdan bahsediyorum .

Hocam dediğiniz her şeyi yaptım lakin sorun halen devam ediyor üzülüyorum oynayamamaktan dolayı gerçekten düne kadar yoktu böyle bir sorun bir anda oldu acaba format mı atsam virüs falan yapıyor olabilir mi?

Hocam dediğiniz her şeyi yaptım lakin sorun halen devam ediyor üzülüyorum oynayamamaktan dolayı gerçekten düne kadar yoktu böyle bir sorun bir anda oldu acaba format mı atsam virüs falan yapıyor olabilir mi?

Ben Türk Telekom kullanıyorum ara sıra benim de böyle pingim yükseliyor bir de sunucuyla alakalı bir durum bu o yüzden biz yüksek ping alıyoruz, ama yine de sen internet sağlayıcınla bir iletişime geç bilgisayarla alakalı bir durum olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Hocam Allah razı olsun 300'den inmiyordu sabit 60 70.

Ne demek dostum varsa istediğin bir şey yazabilirsin yardım ederim ratio 1 değeri kendi internet sunucunla oynatır bu da çok sağlam ping değeri alman gerektiğini gösterir ratio 2 değeri Valve'nin sunucularına bağlar kötü ping seviyeleri için birebirdir.

Geri
Yukarı