Çözüldü CS:GO yüksek "var." değerinden dolayı lag oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

XintrA

Hectopat
Yer
Nederland/Amsterdam
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlarım sorun şöyle, pingim sabit 40-80 arası değişiyor(oyun içi).Ama buna rağmen var. Yazan değer resimdeki gibi hatta daha kötü oluyor.0.025 yazan yer 30-80'e kadar yükseliyor ve bunun sonucunda lag oluşuyor. Packet loss ve ping yok. Evde hiç kimse yok.

ddd.jpg

İnternet hız testi sonucu: 5ms,15.1Mbit download,4.0Mbit upload, jitter 0-1, Türk Telekom.
Sistem özellikleri:
İşlemci: Ryzen 5 3600 stok soğutucu (yakın zamanda ML240L V2 sıvı soğutucuya geçiş yapacağım.)
Anakart: ASUS TUF B450 PRO GAMING.
RAM: G.Skill Ripjaws V 3600MHz CL18.
Kasa: Corsair SPEC-04 (yakın zamanda Airhawk Duo RGB kasaya. Geçiş yapacağım.)
PSU: High Power 750W 80+
Not: Bu sorun Apex Legends oyununda da var. Ve aklımda kesin olmasa da bir şüphe var. Windows'u etkinleştirdikten sonra olmuş olabilir mi? Veya alakası var mı?

Çözüm
Ya çok basit bi' çözüm önerisi olacak ama aynı sorunu ben de yaşadım. Şansıma mıdır, nedir bilemiyorum ama Dosyaları Doğrula yapınca, eksik dosya çıktı. Steam indirdi ve çözüldü. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Geçmiş olsun bu arada.
Ya çok basit bi' çözüm önerisi olacak ama aynı sorunu ben de yaşadım. Şansıma mıdır, nedir bilemiyorum ama dosyaları doğrula yapınca, eksik dosya çıktı. Steam indirdi ve çözüldü. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Geçmiş olsun bu arada.

Sorunu çözdüm kanka çok sağ ol. Dosya bütünlüğünü doğruladım bir dosya eksik deyip indirdi ve sorunum düzeldi.

Geri
Yukarı