CS:GO'da 12000 TL bıçak önerisi

Merhaba, Steam'deki bakiyem bu, bu paraya bıçak alıp başka bir sitede nakite çevireceğim.
Sizce bu paraya bir bıçak almak mı yoksa ucuz yollu birkaç bıçak almak mı? Malum ülkenin ekonomisi belli herkesin bir bıçağa o kadar para verecek durumu yok. (Türk sitesinde satacağım için söylüyorum)
İki bütçeden birini alacaksam da o bütçeden hangi bıçağı veya bıçakları almalıyım sizce?
Uygun fiyata koyarsan aynı gün satarsın. Daha geçen hafta 150.000 TL lik satış yapıldı. Yani için rahat olsun.

Uygun fiyata koyarsan aynı gün satarsın. Daha geçen hafta 150.000 TL lik satış yapıldı. Yani için rahat olsun.
Anladım hocam bıçak öneriniz mı?

Çekiliyor fakat direkt olarak karta çekilmez kripto olarak alırsınız ufak bir komisyon karşılığında kartınıza daha az zarar ile çekersiniz.
Anladım hocam sağolun.

Satarken bence burdan birine satmanız ya da arada komisyoncuyu bulaştırmadan satmanın yolunu bulursanız çok daha iyi bir miktara satabilirsiniz de kim kime güvenip 10küsür bin lira güvenir ki?
Nasıl yapıcaz onu takas yoluyla mı?

Hocam siz yanlış anlamışınız ben yok artık çok pahalı anlamında söylemiştim kusura bakmayın ben telaffuz edememişim.
Uçtu hocam fiyatlar, bende istemezdim böyle olmasını ama yapacak bir şey yok :(

1682433703362.png

Mesela şu eldivenden uyguna arıyordum. Bana satın alıp nakit ödeme ile ne kadar isterdiniz? Hem daha karlı olur sizin için. İstanbuldaysanız yüz yüze gerçekleştiririz alışverişi.
İtem alıp satacaksanız da mümkünse çok parçalı ve seri satılan alın.
1682433808715.png

Bir gün içerisinde kaç tane satıldığına bakın öyle daha rahat satarsınız. Mesela avcı bıçağı orman ddpat son 24 saate 32 tane satılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı