Çözüldü CS:GO'da 1280x1024p gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

403976

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Normalde Windows'ta oynarken 4:3 kısmında 1280x1024 vardı ama şu an da yok ve 5:4 olduğu için açamıyorum. Nasıl yapabilirim?
Arch Linux için açmıştım konuyu moderatör değiştirmiş.

Çözüm
Kusura bakma sen Arch deyince ben program anladım. Bilmiyordum işletim sistemi olduğunu.

Sorun değil :)

-Vulkan ile oyunu çalıştırıp masaüstü çözünürlüğünde 1280x1024 yapınca çözülüyordu dostlar, uzun zaman sonra aklıma geldi.
Zaten çözünürlük var oyunda gözükmüyor ek olarak Arch kullanıyorum.
Canım benim çözünürlük var diyorsun ama Windows görüntü ayarlarında "var" diyorsun. Oyunda var mı yok mu ? En iyisi CRU programı ile monitör ayarlarını fabrika ayarlarına resetle...

Artı -1 Eksi
Canım benim çözünürlük var diyorsun ama Windows görüntü ayarlarında "var" diyorsun. Oyunda var mı yok mu? En iyisi CRU programı ile monitör ayarlarını fabrika ayarlarına resetle...

Anlamıyorsun galiba Arch Linux kullanıyorum şu anda ayarlar dediiğim Arch ayarları orada var ama oyun içinde 4:3 kısmında gözükmüyor 1280x960 var.
CRU Linux üzerinde çalışmıyor.

Kusura bakma sen Arch deyince ben program anladım. Bilmiyordum işletim sistemi olduğunu.

Sorun değil :)

-Vulkan ile oyunu çalıştırıp masaüstü çözünürlüğünde 1280x1024 yapınca çözülüyordu dostlar, uzun zaman sonra aklıma geldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı