CS:GO'da 150 win aldıktan sonra Overwatch açılmadı

blizzarrd

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,
Overwatch yetkisini alabilmek için en az 150 Wine sahip olmak gerekiyor diye biliyordum. Benim hesap şu an lem + 160Win ama bende açılmadı. Bu konuda bigisi olan var mı?

1.png

2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun saatiyle alakalı olduğunu düşünmüyorum. 300-400 saatim olduğu zaman bende açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
eskiden açılıyordu şuan sistem değişmiş sanırım.

163 Win ve 7lvl hesap vertigo boost ile kasılmış herhalde.
aynen

CS:GO Play Time
3 hours

CS:GO AFK/Idle Time
8111 hours

Bundan olabilir.
olabilir

Overwatch'ı boş ver. Hesabının ban yememesine dua et.
ban yiyecek bir neden yok hocam :D

Anladığım kadarıyla genel olarak Overwatch sisteminde bir güncelleme olmuş. Artık her önüne geleni müfettiş yapmıyorlar ki bu iyi bir şeydir. bu örnek hesabımdaki gibi bir hesabı kolay bir şekilde 24 saat içinde 150 win üstü yapmak mümkündür. Ve bu sistemi kötüye kullananlar olduğunu düşünüyorum. çoklu hesapları 150 üstü win yapıp müfettiş olup her önüne geleni olumsuz reportlandığını düşünün. son zamanlarda haksız yere Overwatch ban atılan kişiler mevcut. Yakın arkadaşlarımdanda banlanan oldu.

Bu sorumun net bir cevabını alamadım. ilerleyen günlerde bu Overwatch sistemi ile ilgili net bir gelişme olursa yazarsanız sevinirim.

Eskiden açılıyordu şuan sistem değişmiş sanırım.

Aynen

Olabilir

Ban yiyecek bir neden yok hocam :D

Anladığım kadarıyla genel olarak Overwatch sisteminde bir güncelleme olmuş. Artık her önüne geleni müfettiş yapmıyorlar ki bu iyi bir şeydir. bu örnek hesabımdaki gibi bir hesabı kolay bir şekilde 24 saat içinde 150 win üstü yapmak mümkündür. Ve bu sistemi kötüye kullananlar olduğunu düşünüyorum. çoklu hesapları 150 üstü win yapıp müfettiş olup her önüne geleni olumsuz reportlandığını düşünün. son zamanlarda haksız yere Overwatch ban atılan kişiler mevcut. Yakın arkadaşlarımdanda banlanan oldu.

Bu sorumun net bir cevabını alamadım. ilerleyen günlerde bu Overwatch sistemi ile ilgili net bir gelişme olursa yazarsanız sevinirim.
Overwatch sistemi falan değişmedi, 150 kazanma ve GN1 ile direkt açmıştım. Hesabın normal bir hesap değil, farkındasın. Oyun da farkında, bu anormal durumdan dolayı OW'e erişemiyorsun.

Overwatch sistemi falan değişmedi, 150 kazanma ve GN1 ile direkt açmıştım. Hesabın normal bir hesap değil, farkındasın. Oyun da farkında, bu anormal durumdan dolayı OW'e erişemiyorsun.

Ne zaman açtın? Son zamanlarda mi(son 1 hafta içinde) açtın. Anormal veya normal oyunun kuralları çerçevesinde yaptığın bir şeyden zarar görmezsin.
Overwatch geldi şu an.

kargath.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı