CS:GO'da 2023 yılından önce 40 levele ulaşılır mı?

Bence de arkadaşların dediği gibi kasılır ama başımdan geçen bir olayı anlatayım dedim. Daha bugün sadece 3 kere oldu yani 1 gün içerisinde tam oyun bitiyor ve sonuncu el tüm maçlarda da çok güzel puan alacağımı düşünüyorum iyi Killer almışım son round beni atıyorlar. Artık planlaşarakmı yapıyolar bilmiyorum ama cidden sıkıldım bu durumdan hep oluyor. XP falan da alamıyorum.

Bence de arkadaşların dediği gibi kasılır ama başımdan geçen bir olayı anlatayım dedim. Daha bugün sadece 3 kere oldu yani 1 gün içerisinde tam oyun bitiyor ve sonuncu el tüm maçlarda da çok güzel puan alacağımı düşünüyorum iyi Killer almışım son round beni atıyorlar. Artık planlaşarakmı yapıyolar bilmiyorum ama cidden sıkıldım bu durumdan hep oluyor. XP falan da alamıyorum.
Hocam sırf bu durumu yaşamamak için oyun arayanlar kısmından Türklerle giriyordum ama Türklerde daha çok yaşamaya başladım adamın yaptığı hatayı söyleyince hemen toxicliğe falan başlıyorlar tabii ki herkes için geçerli değil yani anlayacağın en azından düzgün güvendiğin 1 tane adam varsa lobide öyle gir maça.

Emin misin birkaç saat içerisinde 10.000TP kazanabileceğine? Bilmediğimden soruyorum küçümsemek için değil.
Konuya bir güncelleme yapmak istedim 4500 XP kazanana kadar 4x bonus(Rekabetçi maç için örnek vermek gerekirse kazandığınız round ile 30u çarpınca gelen XP'yi bulabilirsiniz. Kazandığınız uzun maçlarda 16 round olduğu için 480tp kazanıyosunuz bahsettiğim 4x var bir de onunla beraber 1920 oluyor 3x bonus 1x maçtan gelen.) oluyor ondan sonra 7500 XP kazanana kadar 2x sonra 11200 XP'ye ulaşana kadarsa normal ondan sonra azaltmaya giriyorsunuz. @Deqs bu durumda seninki basit bir matematikle imkansız oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı