CS:GO'da 250-300 TL'ye ne alınır?

Benim tavsiyem eğer oyunu daha zevkli hale getirmek istersen YouTube'a istediğin silahın ismini ve all skins yazıp her birine teker teker bakıp pazardan en beğendiğini alman yani mesela P2000 all skins yazıp oradan hem ucuz hem de beğendiğin bir skini görüp pazardan bakarsın tavsiyem görevde kullanılmış alman genelde en çok kullanılan ve alınan odur P2000 yazıp herhangi birine tıkladığında altta arama kısmı var oraya sticker yazarsan sadece stickerlı olanlar görünür bazen güzel şeyler denk geliyor satmanda işine yarar böylelikle o fiyata hem envanterin dolar hem de sevdiğin skinler olmuş olur. Ben bayağı eski oyuncuyum zamanında böyle yapmıştım şu anda eskiden 20 TL'ye beğenerek aldığım skinler şu anda 80 - 100 TL.

Awp Fade olabilir
1615134984526.png

AWP-Atheris (20-25)field tested
AK-47-hayalet bozguncu(70-80)field tested
M4A4- tenha bosluk(80-90)field tested
Desert eagle-isik huzmesi (10) field tested
Glock18-ay dogmasi(5)field tested
CZ75-tacticat(5)field tested
Mac10-disko teknolojisi(30)eskimis
Usps-kabuk (35)field tested
P250-X isini (5)field tested
SG553-hayalet(5)az asinmis
Aug-ricochet(5)field tested
Tavsiyem; kullandığın Smg'lere 2-3 TL'ye skinler bulabilirsin.

Skinler: AWP ölüm, AWP athaits, AWP solucan tanrısı, aug momentum, AWP pati, glock 18 ay doğumu, ump 45 ay doğumu, USP s tork, desert deaglr naga, desert deagle ışık hüzmesi, MP9 yapışkan, sawed off apokalipto, MAG 7 canavar çağrıs, XM1014 mevsimler, umP45 teşhir, sg 553 triach, çift baretta asil yoldaşlar, tec 9 çatlamış opal, G3SG1 akrep ajanlar: Biyolojik tehlike uzmanı swat kara kurt sabre.

Mesela 120 TL'ye ak 47 redline 40'a M4A1 oynuyorsan nightmare AWP oni taiji USP kabuk glock water elemental falan alabilirsn.

Geri
Yukarı