CS:GO'da AK oynamak şart mı?

Ahmet1203

Picopat
Merhaba, AK silahını sekmesinden dolayı bir türlü sevemedim. Bu yüzden M4A1-S, AUG ve para olmadığı zamanlarda Negev ile takılıyorum. Peki CS:GO da rank atlayabilmem için AK kullanmam şart mı?

Negev'in de uzak mesafede çok sektiğini biliyorum bu yüzden yakın mesafede oynuyorum o silahla zaten 150 mermisi olduğu için yakın mesafede çatır çatır tarıyorsun.

Merhaba, AK silahını sekmesinden dolayı bir türlü sevemedim. Bu yüzden M4A1-S, AUG ve para olmadığı zamanlarda Negev ile takılıyorum. Peki CS:GO da rank atlayabilmem için AK kullanmam şart mı?

Negev'in de uzak mesafede çok sektiğini biliyorum bu yüzden yakın mesafede oynuyorum o silahla zaten 150 mermisi olduğu için yakın mesafede çatır çatır tarıyorsun.
Düşük rütbe isen şart olmaya bilir ama kendini geliştirmek istiyorsan şart.

T takımına geçtikten sonra kullanman mecbur gibi bir şey.

Uzaktaki adamın kafasını tutturmaya çalışıp tek tek sık, orta mesafedeyse de tut bırak taktiğini deneyebilirsin en azından. Alıştıktan sonra uzaktaki adama bile sprey atar hale geliyorsun.

Hangi silahı iyi kullanıyorsan onu al. Fakat AK-47 almanı öneririm. Hem kafaya zırhlı iken tek atıyor hem de mermileri çok güçlü.

AUG ve M4 kafadan tek atmadığı için (M4 hiçbir şekilde atmıyor ama AUG adamın dibine girince atıyor, normal maçlarda da pek olmayacağı için görmezden geliyorum.) bir süre sonra gerekli oluyor, çünkü adam yerden aldığı AK ile size anında "one tap" atacak, fakat siz kafadan vuruş ile 80-90 arası vurup öleceksiniz.

Kanka dinle şimdi takımı sen yönetiyorsan veriyorum taktiği keleşini çekip t baseden lowera oynuyorsunuz smoke flash almanız lazım takımca birisi Xbox'dan mid to b smoğu atıp flaşlarınızla oyunu başlatıyosunuz CT ye de bir tane flash atın girince sonra keleşle windowu vuruyorsun Carda pusana bir molotof atıcaksın hemen off girdin b ye kur bombayı windowa geç iskeleye pus geleni vur ve sonra terrorist Win!

Yeni konular

Geri
Yukarı