CS:GO'da arka planı siyah yapmak

w3xan1t

Hectopat
Arkadaşlar, oyunun lobisinde 10 FPS sabit oluyor ama eski güncellemelerde siyah yapabiliyorduk. Siyah yapınca 120'ye çıkıyor, nasıl yapıldığını bilen varsa yazabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece arka plan falan kaldırmıyor dediğinizi yaptım oyun siyah ekranda kalıyor açılmıyor.

CS:GO'nun dosyalarında panorama klasörü var o klasöre girin ve 'videos' ismindeki klasörün sonuna '_' koyun ardından CS:GO'nun başlatma seçeneklerine '-novid' komutunu ekleyin ve oyunu çalıştırın.
-Novid olmadan oyun açılmaz.
Doğrusu bu olacak lütfen bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın.

Sadece arka plan falan kaldırmıyor dediğinizi yaptım oyun siyah ekranda kalıyor açılmıyor.

CS:GO'nun dosyalarında panorama klasörü var o klasöre girin ve 'videos' ismindeki klasörün sonuna '_' koyun ardından CS:GO'nun başlatma seçeneklerine '-novid' komutunu ekleyin ve oyunu çalıştırın.
-Novid olmadan oyun açılmaz.
Doğrusu bu olacak lütfen bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın.
Ana menüde 10 FPS alan birisi, başlatma seçeneklerini yazmıştır zaten. Bir sorun olsaydı yardımcı olurdum. Ek olarak sadece arkaplan değil evet, animasyonları da kaldırarak performansın artmasına yardımcı oluyor.

10 FPS aldığımı mı düşünüyorsun neden kaldırmak istediğini belirtmemiş arkadaş yanlış bilgi veriyorsun üstüne bir de üste çıkmaya çalışıyorsun. Bilmediğin konulara yorum yapmaz isen bu tür durumlara düşmezsin dene bunu.

10 FPS aldığımı mı düşünüyorsun neden kaldırmak istediğini belirtmemiş arkadaş yanlış bilgi veriyorsun üstüne bir de üste çıkmaya çalışıyorsun. Bilmediğin konulara yorum yapmaz isen bu tür durumlara düşmezsin dene bunu.
Arkadaşlar, oyunun lobisinde 10 FPS sabit oluyor ama eski güncellemelerde siyah yapabiliyorduk. Siyah yapınca 120'ye çıkıyor, nasıl yapıldığını bilen varsa yazabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.
Konuyu tam olarak okusaydın keşke...

Konuyu tam olarak okusaydın keşke...

Haklı oaln bu arkadaş furkanbgbr zaten arkadaşın oyun dosyalarında bir soru var belli ki Furkan'ın gösterdği seçenek sadece oyundaki ana menü animasyonlarını kaldırır ve oyun arkaplanını kaldırır blogu başlatan arkadaşın oyun dosyalarında sorun var belli ki üstüne gitmeyin.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı