CS:GO'da AV açmadan "VAC was unable to verify Game session" hatası nasıl çözülür?

Shinya Kogami

Hectopat
Merhaba,
CS:GO girmek istediğim zaman, Kaspersky kapalı olduğunda bu uyarıyı alıyorum. Kaspersky açınca sorun çözülüyor. Sürekli Kaspersky açmak istemiyorum. Av açmadan bu sorunu nasıl çözebilirim?

Şu adımları uyguladın mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu çözümü dener misin internetten buldum.
Özelliklere gidin. Menüden CS:GO'ya sağ tıklayın ve özelliklerine gidin. VAC hatası sorununu çözmek için Yerel Dosyalara gidin ve 'Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula' seçeneğine tıklayın

Şu adımları uyguladın mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cevap için teşekkürler. Videodaki işlemleri sırası ile yaptım fakat bu sefer de Steam hata veriyor. Uyumluluk ayarlarını eski haline döndürmemi istiyor. Şimdi av açıp girdim 1 kez artık giriyor o yüzden akşam av kapalıyken tekrar deneyeceğim. Belki sadece Steam'i yönetici olarak çalıştırma seçeneği hariç işe yaramış olabilir.

Bu çözümü dener misin internetten buldum.
Özelliklere gidin. Menüden CS:GO'ya sağ tıklayın ve özelliklerine gidin. VAC hatası sorununu çözmek için yerel dosyalara gidin ve 'oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula' seçeneğine tıklayın.

Cevap için teşekkürler. Bu yöntemi daha önce birkaç kez denedim fakat çözüm olmadı.

Geri
Yukarı