Steam CS:GO'da bıçak aldıktan sonra gelen arkadaşlık istekleri sorun olur mu?

Olur. Tanımadığın kimsenin arkadaşlık isteğini kabul etme. Hepsi hiç şüphesiz dolandırıcı. Profillerindeki linklere sakın ama sakın tıklama. İsteklerden rahatsız oluyorsan envanterini gizliye al. Benim de var güzel bir envanterim her gün en az 2 istek geliyor saçma sapan profillerden. Çoğu da kız niyeyse Allah Allah işe bak sen.

Screenshot_20230502-073315~2.png

Bak hatta senin avrat bana da istek yollamış. :D

Son düzenleme:
Zamanında bıçak satın almak isteyen biri davet atmıştı kabul ettim. Pazar fiyatından 200 TL üstüne almak istiyordu bende tamam dedim. Önce para dedim adam bıçak dedi bayağı tartıştık en son aynı anda tıklamaya karar verdik. Ben fake tıklama yaptım aramada adam da aynı şekilde yaptı ve en sonunda birbirimize sövüp engel attık.

Geçen bu eleman gene tekrar davet attı bu sefer M4A4 Neo Noir skinimi almak istedi daha dönmedim.

Kısacası size atılan linklere tıklamazsanız ve anlık dalgınlık ile bıçak takasını kabul etmeyeceksiniz problem yok kalsın ben olsam kabul etmezdim.

Arkadaşlar, CS:GO'da bıçak aldıktan sonra 2 günde bir arkadaşlık isteği gelmeye başladı. İstekleri kabul edersem Steam hesabım çalınır ya da sıkıntıya düşer mi?
Neredeyse hiç gelmeyen arkadaşlık istekleri neden bundan sonra gelmeye başladı?

Eki Görüntüle 1762812
Muhtemelen dolandırıcı hesaplarıdır hep ayni taktik ile yaklaşıyorlar yüksek oyun saatleri sanki özen verilmiş steam profilleri ve hep hedef kişiyi turnuva takımında 5. Olarak alacaklarını söyleyip steam bilgilerini çalmak için sahte bir turnuva sitesinin linkini atıyorlar ve siteye sadece steam bilgileri ile giriş yapılıyor bahsettikleri takım gerçek nede turnuva nede para.

Hiç itimat etmenize gerek yok dogrudan engelleye bilirsiniz veya kabul edip mesaj attıktan sonra onunla dalga geçebilirsiniz ne bu başka dolandırıcılık vakası mı azıcık gelişin falan dediğinizde cevap vermeden engelliyorlar. :D

Arkadaşlar, CS:GO'da bıçak aldıktan sonra 2 günde bir arkadaşlık isteği gelmeye başladı. İstekleri kabul edersem Steam hesabım çalınır ya da sıkıntıya düşer mi?
Neredeyse hiç gelmeyen arkadaşlık istekleri neden bundan sonra gelmeye başladı?

Eki Görüntüle 1762812
Takas isteklerine ve atılan linklere tıklamadığın sürece sıkıntı olmaz.

Attıkları linklere ve takas isteklerine tıklamadığınız sürece kabul edebilirsiniz ama bence engelleyin geçin hiç uğraşmaya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı