CS:GO'da bıçak fiyatları neye göre değişiyor?

CS:GO da kaplamaları kare bir kaplama kağıdı gibi düşünürsek ve eşyaları da küçük bir parça şeklinde ele alırsak eşyaları kaplama kağıdının farklı yerleri ile kaplayabiliriz. Oyun içerisinde de kaplama kağıdının deseni her yerinde aynı değil. Hatta bağzılarında isim aynı olmasına rağmen kaplama kağıtları çok farklı olabiliyor. Gösterdiğiniz 2. bıçak buna bir örnek. Oyun içerisinde çok fazla kaplama var. Bazıları simetrik iken bazıları simetrik değil. Bu da eşyaların değerlerinin farklı olmasını sağlıyor. Bunlara örnekleri saymakla bitiremeyiz ama üstteki arkadaşların saydıklarının üstüne birkaç örnek daha verilebilir. Bıçaklar için Slaughter, Fade, Marble Fade, Case Hardened örnek verilebilir.

13 tane bildirim gelince aynı konudan dedim noluyor.Ben sadece silah skinlerinde yani p90 gibi silahların skinleri bende kullandığımdan dolayı aşındığı için öyle bir tahminde bulundum.

Peki son olarak Kalıp Şablonu'nun herhangi bir önemi var mı ? Çünkü dikkat ettim de float dışında bu değer de değişken.
13 tane bildirim gelince aynı konudan dedim noluyor.Ben sadece silah skinlerinde yani p90 gibi silahların skinleri bende kullandığımdan dolayı aşındığı için öyle bir tahminde bulundum.
Hayır onlar da aşınmıyor. Hiçbir skin kullandıkça aşınmıyor diye biliyorum. Sadece stickerları çıkardığınızda eskiyor diye biliyorum.

Doppler, Slaughter, Fade, Marble Fade, Crimson Web, Case Hardened skinlerinde pattern değiştikçe görüntüleride değişir bu yüzden en çok tercih edilen patternler diğerlerine göre çok daha değerlidir. Bir de istisnai durumlar var. Örneğin Huntsman Knife - Marble Fade skininde bütün patternler aynı görünüşe sahip ama diğer bıçakların Marble Fade skininde pattern değiştikçe görünüşte değişiyor.

Geri
Yukarı