CS:GO'da bıçak nasıl alınıyor?

koniquest

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'da herkeste bıçak var. Fiyatına bakıyorum bıçağın 36.500 TL çıkıyor. Nasıl alıyor insanlar bunları? Gerçekten o kadar para veriyorlar mı? Yoksa kasalardan falan mı çıkıyor?

CS:GO'da herkeste bıçak var. Fiyatına bakıyorum bıçağın 36.500 TL çıkıyor. Nasıl alıyor insanlar bunları? Gerçekten o kadar para veriyorlar mı? Yoksa kasalardan falan mı çıkıyor?
Bazıları o kadar şanslı ki... Ha ucuz şeyler de var.

En ucuzları 2K civarı artık ve açık konuşalım bizim 2K mız onlar için 100 dolardan ibaret.

Ruh hastası gibi her skine katlama 1.01x sürekli yapıp yapıp kelebek bufalo almıştım.

Hocam 45₺versem dandik bir kasa açsam, pahalı birşey çıkma olasılığı kaç?
JAAsmJL2jMmEW2oV8P0hr0YU5QoumyxryMmUY77JZNs.jpg

Abimlerle en çok kim batacak yarışması yaparken birisi kasa açıp M4A1-S Player Two çıkardı tek sıkıntı o kaybetti :) Ama siz siz olun açmayın paranız boşa gidiyor.

Geri
Yukarı