CS:GO'da birisi 260 TL'lik kasa verdi

akbabaros

Decapat
Daha fazla  
Meslek
a1 global öğrenci
3 gün önce CS:GO oynuyordum. Bizim takımdaki birinde 39 tane falan kasa vardı. Arkadaş ekledim, takas teklif ettim ve takası kabul etti. Ama bir arkadaşım dedi ki bu olaydan sonra hesabın ban yiyebilir. Dedim ki o takas atmadı ben ona attım. 39 tane kasa falan vardı ve hepsi 260 TL falan tutuyordu. Kimsenin kimseye çöpünü vermediği bir sanal alemde neden verdi bilmiyorum. Bir sıkıntı çıkar mı bu olaydan dolayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Itemlerin "dupe" yani çoğaltılmış olma ihtimali var. Yemessiniz bence...
Çok güldüm teşekkürler. Ama bu çok saçma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Boşluğuna gelmiştir yahut yanlışlıkla kabul etmiştir sarhoştur vesaire. Gelen takaslari kabul edip reddetmek kişinin kendi sorumluluğunda siz hesabı ele geçirip çalmadıktan sonra başınıza bir şey gelmez.

Çok güldüm teşekkürler. Ama bu çok saçma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Boşluğuna gelmiştir yahut yanlışlıkla kabul etmiştir sarhoştur vesaire. Gelen takaslari kabul edip reddetmek kişinin kendi sorumluluğunda siz hesabı ele geçirip çalmadıktan sonra başınıza bir şey gelmez.

Sadece böyle bir ihtimal olabileceğini söyledim.

Belki adam çok yardımsever biri ya da zengin.

Dolandırıcı olsan, adama sana key atacağım, oyun hediye edeceğim vs. desen bile ban yemen çok çok zor ki sen hiçbir şey dememişsin zaten. Steam'in takas kuralları çok basit, eğer hesabı çalınmamışsa, API scam yese bile takası kabul etmesi tamamen kişinin sorumluluğunda, zaten karşılıksız takaslarda bir onay penceresi geliyor ''bütün sorumluluk bana ait, evet bu bir hediye'' diye.

Hayırlı olsun bu arada tam da yaz indirimlerine denk gelmiş.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı