CS:GO'da deseni gerçek paraya çevirebilir miyim?

Öncelikle 1 hafta bekleyin, itemin takas banı kalksın.

3 site için de satış yapmak için Google Chrome eklentisi kurmanız gerekiyor. Son 2 site için bilgisayara program kurmanız gerekiyor. Bunlar güvenli ticaret yapılabilmesi için gerekli.

En düşük komisyon oranına sahip site WAXPEER, satışta %5, çekimde %2 komisyon alıyor.
ShadowPay satışta %5, çekimde %5.
CS:GO Market satışta %10 çekimde %5.

Bu sitelerin güzel yanı çoğu skini Steam fiyatından veya daha yakın bir fiyattan rahatlıkla satabiliyorsunuz. Örneğin Steam'de 2000 lira olan bıçağımı satıp banka hesabıma net 1800 lira geçirdim. Türkiye'deki sitelerde ucuza satıp yüksek komisyon ödemeye gerek yok. 3 site de güvenilirdir 3 siteden de çekim yaptım. Waxpeer dışında diğer sitelerden ortalama 15 - 20 dakika içinde banka hesabınıza çekim işlemi tamamlanmış oluyor.

Ben ETH çekim işlemimi Paribu'ya yapıyorum. Paribu'dan Papara kullanarak banka hesabıma çekiyorum 3 dakika içinde.
başkanım bilgisayara ne programı kurmam lazım

Öncelikle 1 hafta bekleyin, itemin takas banı kalksın.

3 site için de satış yapmak için Google Chrome eklentisi kurmanız gerekiyor. Son 2 site için bilgisayara program kurmanız gerekiyor. Bunlar güvenli ticaret yapılabilmesi için gerekli.

En düşük komisyon oranına sahip site WAXPEER, satışta %5, çekimde %2 komisyon alıyor.
ShadowPay satışta %5, çekimde %5.
CS:GO Market satışta %10 çekimde %5.

Bu sitelerin güzel yanı çoğu skini Steam fiyatından veya daha yakın bir fiyattan rahatlıkla satabiliyorsunuz. Örneğin Steam'de 2000 lira olan bıçağımı satıp banka hesabıma net 1800 lira geçirdim. Türkiye'deki sitelerde ucuza satıp yüksek komisyon ödemeye gerek yok. 3 site de güvenilirdir 3 siteden de çekim yaptım. Waxpeer dışında diğer sitelerden ortalama 15 - 20 dakika içinde banka hesabınıza çekim işlemi tamamlanmış oluyor.

Ben ETH çekim işlemimi Paribu'ya yapıyorum. Paribu'dan Papara kullanarak banka hesabıma çekiyorum 3 dakika içinde.

Burada anlattıklarınız hala güncel mi acaba?

Program üzerinden kaldırıyorsunuz.
Maalesef program kullanmadan satış yapamazsınız, alıcı güvenliği kadar satıcı güvenliği de önemli. Program API dolandırıcılığını önlüyor, size fake hesaplardan trade gelmesini engelliyor ve takas işlemini takip ediyor. Alıcının takası kabul ettiğini gördüğü anda parayı sizin hesabınıza yatırıyor.

Bilgisayarınıza ekstra program kurmak istemiyorsanız sadece ShadowPay üzerinden Google Chrome eklentisi ile satış yapabilirsiniz. Onun dışındaki diğer sitelerde program kurmanız şart.
Waxpeerdan satabilmem için uzantı olmadan olur mu veya telefondan uzantı ekleyebilir miyim

Geri
Yukarı