CS:GO'da düşük GPU kullanımı

Dostum ısrarla anlamak istemiyorsun. CS kartını yoracak bir oyun değil. %30-40 kullanımı yetiyor yani. Sevinmen lazım. RX580 kullanıyorum 1024 çözünürlük ile kartın yarım saat fan açmadığı bile oluyor. İhtiyacı yok anlatamıyoruz sana. Asıl CS gibi bir oyunda %90 %100 kullandığı zaman kartının replika olup olmadığını sorgula.

sorun işlemci oyunu olması değil anlatamıyorum. Ben diyorum ki cs:go da ekran kartı kullanımı %35-40 bunun çözünürlükle alakası yok ayarları değiştirip denediğimde de aynı sorunu alıyorum. Buda normal bir durum değil. en aşağı kullanması gereken değer %55 olmalı. aç internetten değerlere bak ben oynanış ile ilgili bir sorundan değil ekran kartı kullanımında olan sorundan bahsediyorum.

oynamamda sorun yok sorun cs go ekran kartı kullanımı düşük bunun çözünürlükle alakası yok düşük ayarlarda da denedim aynı değerlerde devam ediyor.

sorum nasıl oynamam gerektiği değil. ekran kartı kullanımı sorun
Çünkü ekrangerekiyor csgo ağır bir oyun değil bunu anlamayacak ne var anlamadım.
Dostum ısrarla anlamak istemiyorsun. CS kartını yoracak bir oyun değil. %30-40 kullanımı yetiyor yani. Sevinmen lazım. RX580 kullanıyorum 1024 çözünürlük ile kartın yarım saat fan açmadığı bile oluyor. İhtiyacı yok anlatamıyoruz sana. Asıl CS gibi bir oyunda %90 %100 kullandığı zaman kartının replika olup olmadığını sorgula.
Arkadaş anlamamakta ısrar ediyor ilginç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı