CS:GO'da düşürdüğünüz en değerli eşya nedir?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da düşürdüğünüz en değerli eşya ne? Basit eğlence, ölüm maçı gibi şeylerde el sonu düşen şeylerden bahsediyorum. Bana şu ana kadar pek bir şey düşmedi. Size neler düştü ve hangi oyun modunda daha fazla düşüyor?

CS:GO'da düşürdüğünüz en değerli eşya ne? Basit eğlence, ölüm maçı gibi şeylerde el sonu düşen şeylerden bahsediyorum. Bana şu ana kadar pek bir şey düşmedi. Size neler düştü ve hangi oyun modunda daha fazla düşüyor?
Geçen hafta ölüm maçı sonunda SG 553 İntegrale Battle Scared düştü.

Bana ve arkadaşlarıma snakebite kasası düşmüştü. Kasa yeni çıktığı için o zamanlar 25-30 TL bir fiyat vardı tam hatırlamıyorum ama 4 kişi aynı kasayı 1-2 gün arayla düşürüp satıp bayağı güzel oyunlar almıştık yaz indiriminde. Şu anda kasa 6-7 TL arası gidip geliyor iyice düştü fiyatı.

Sanki daha iyi lootlar düşüyor gibime geldi, az önce 2 adama şu yeni sandık düştü, birisine de clutch bana da dün 2TL'lik kasa düştü.

dffdg.png

Hydra Kasası

Hydra Operasyonu'nda "AUG | Akihabara Benimsemesi" düşmüştü. O zamanlar 300 TL'ydi. Bıçakla takaslamak yerine saklasaydım şu an 15.000 TL olacaktı :'(

Yeni konular

Geri
Yukarı