CS:GO'da en iyi sens nasıl bulunur?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1600 DPI ivme kapalı bilekten oynuyorum koldan oynamayı dendim koltuktan dolayı zorlanıyorum. Ben kaç yapmalıyım? 180 derece gibi bir şey demişti biri 1600'e 0.5 sens olmalı gibi bir şey gördüm ama 0.5 senste bilekten çok zorlandım ben hep varsayılanlarda oynardım Valorant'ta da öyle ama şimdi ikisini de değiştireceğim. Bir de eDPI diye bir şey varmış bunun ne olduğunu da bilmiyorum bu konularda daha çok cahilim CS'de 200 saatim var Valorant'a max 50'dir yeni başladım. Öğretirseniz sevinirim.

Tek bilek hareketiyle 180 derece dönebiliyorsan uygun sensivitydesindir. Tabi biraz kendine göre ince ayar yapman lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir tık düşük sens her zaman daha iyi oluyor, koldan oynama 1 günde alışılacak şey değil, 1 ay yaklaşık alışma gerektiriyor, masaya yakın oturup büyük boy mouse pad kullanırsanız dhaa iyi olur. Bu arkadaş güzel bir şekilde açıklıyor. Bu videoyu Türkçe altyazıları açıp izle.

Geri
Yukarı