CS:GO'da en toxic kitlenin türkler olması

Uzun yıllar sonra biraz stres atmak için girdiğim oyunda karşılaştıklarımdan sonra vardığım durum. 250 küsur saatim var. Silver'dan çıkmaya çalışan kendi halinde bir Player'ım. 30dk aimbot 30 dk harita peek&prefire ve deathmatch girdikten sonra "rekabetçi gireyim" diye lobiden girmeye niyetlensem ingilizcem fazla yeterli olmadığından yabancılarla girmemeyi tercih ediyorum. İstisnasız diyorum size girdiğim bütün maçlarda Türk kitle toxic çıktı. Özellikle belirtmeme rağmen smurflerden tutunda moral bozan "bunu da mı vuramıyorsun eziq" vs cümleleri alaycı tavırlarıyla oyundan çok milletimden utanmaya başladım. Twitch yayıncısı veya YouTube'a malzeme çıkarmaya çalışan Player'larda cabası. Benzer durumlarla karşılaşanlarınız var mı ne gibi önlemler aldınız. Faceit tsl de en azından daha temiz oyun döner diyorum onun içinde çok erken diyorlar.Öneri ve fikirlerinize açığım.
Ekleyin beraber girelim hocam. Bende böyle temiz arkadaş arıyorum. Aynı sorun bende de var o yüzden fazla arkadaş bulamıyorum 50 maçın 49 u toxic 1 i temiz çıkıyor ekliyorum onu.

Önerim; susturun kafanızı öne eğip maçınıza bakın. O da ekranın başında kendi kendine küfür etsin dursun işte.

Türkler her yerde toxic (bkz: Tmp, CS:GO, Valorant, vs.)

Bunun sebebi millet oynuyor 60 FPS'le rezalet bilgisayarlarda tüm gün Valorant vs vs.
oyun kültürü yok ki memlekette gamer diye gezen adam LoL ve Valorant oynuyor :D

İyi sistem, iyi ekonomi, iyi hayat olsa kimse küfür hakaret etmez bu biraz da sosyolojik bir problem.
Küfür eden toxic olan insanlarda genelde bilgisayarları çok kötü,kötü eğitim almış düşük zekaya sahip insanlar oluyor yoksa aklı başında bir insan niye oyun oynarken küfür-hakaret etsin?

Zaten 1. Ruslar 2. Türkler. Geçen bir maçta 3 tane Rus 2'si karşı takımda 1 tanesi benim takımda birbirlerini öldürüp "xaxaxaxaxaxa" spamlıyorlar ama sürekli her raunt. Bu "xaxaxaxaxa" Rusların gülüşü sanırım. Ruslarda da acayip toksik insanlar var.

Zaten 1. Ruslar 2. Türkler. Geçen bir maçta 3 tane Rus 2'si karşı takımda 1 tanesi benim takımda birbirlerini öldürüp "xaxaxaxaxaxa" spamlıyorlar ama sürekli her raunt. Bu "xaxaxaxaxa" rusların gülüşü gibi bir şey sanırım. Ruslarda da acayip toxic insanlar var.
Alfabelerinde h olmadığı için x kullanıyorlar.

Ekleyin beraber girelim hocam. Bende böyle temiz arkadaş arıyorum. Aynı sorun bende de var o yüzden fazla arkadaş bulamıyorum 50 maçın 49'u toxic 1'i temiz çıkıyor ekliyorum onu.

Önerim; susturun kafanızı öne eğip maçınıza bakın. O da ekranın başında kendi kendine küfür etsin dursun işte.

Olur tabii ki de. Mute fikri de yorumlardan sonra dikkate alacağım açıkçası bu şekilde hiç düşünmemiştim mantıklı geldi.
Bunun sebebi millet oynuyor 60 FPS'le rezalet bilgisayarlarda tüm gün Valorant vs vs.
oyun kültürü yok ki memlekette gamer diye gezen adam LoL ve Valorant oynuyor :D

İyi sistem, iyi ekonomi, iyi hayat olsa kimse küfür hakaret etmez bu biraz da sosyolojik bir problem.
Küfür eden toxic olan insanlarda genelde bilgisayarları çok kötü, kötü eğitim almış düşük zekaya sahip insanlar oluyor yoksa aklı başında bir insan niye oyun oynarken küfür-hakaret etsin?

Doğrudur yalnız benim karşılaştığım kitle gayet olgun trol kitle. Özellikle lobide belirtmeme rağmen Silver'ım sorun olursa çıkayım dememe rağmen maçın ortalarında oyunu trollemeler vs başlıyor. Keşke bebe gelse inan bu kadar rahatsız olmam. Sorun yetişkin kitlenin vahim kafada olması.
ESEA FACEIT yokken 128 stick oynanan platform. Ama kimse kalmadı şimdi herkes FACEIT'te.

Hocam bu tarz durumlarda Avrupa'lı sarı kafalar çok basit ingilizceyle de info veriyor pek gerek yok basit kelimeleri bilseniz yeter.
Gerçi artık türklerde de ben hiç mid yerine 'orta' dediklerini duymadım :D
Ayrıca FACEIT oynamak için bir seviyeye gelmek diye bir şey yok hocam girin direkt oynayın 128 stick on numara 5 yıldız oyun keyfi oluyor oynaya oynaya öğrenirsiniz hiç o konuda problem yapmayın kendinize.
Arnavutlar kosovalılar tüm gün internet kafede oturuyorlar bağırıp çağırıp FACEIT'te :D

FACEIT konusunda sizden bunu duymak beni mutlu etti. :D Açıkcası tam tersini söylüyor herkes daha erken vs. diye, teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Olur tabii ki de. Mute fikri de yorumlardan sonra dikkate alacağım açıkçası bu şekilde hiç düşünmemiştim mantıklı geldi.

Doğrudur yalnız benim karşılaştığım kitle gayet olgun trol kitle. Özellikle lobide belirtmeme rağmen Silver'ım sorun olursa çıkayım dememe rağmen maçın ortalarında oyunu trollemeler vs başlıyor. Keşke bebe gelse inan bu kadar rahatsız olmam. Sorun yetişkin kitlenin vahim kafada olması.

FACEIT konusunda sizden bunu duymak beni mutlu etti. :D açıkçası tam tersini söylüyor herkes daha erken vs. diye, teşekkür ederim :)

Yok hocam öyle sadece bir oyun değil mi girin FACEIT'te bam bam turkish style kim ne diyebilir en fazla 1 levelde oynarsınız.
Olgun trol kitle: İşsiz güçsüz tüm gün oyun oynayan psikolojik problemleri olan kitle onları dikkate almaya bile değmez mutele geç hocam.

Arkadaşımı lobiye alıp girerim ve öyle dediğin tipte Türkler çıkmıyor, Türklerle sonra bir olup bir takımda yabancıları avlıyoruz. Hatta iyi olanlarla arkadaş olup onları da lobiye alıp beraber oynamaya başlıyoruz. Genelde Rus ve Ukranyalılara beraber denk gelince oyunun içine ediyorlardı.

Geri
Yukarı